П’ять кілометрів пекла: дорога з Львівщини на Волинь

ДЖЕДАІ

Місцеві мешканці у розпачі, бо ремонтників тут не бачили десятиліттями. Натомість щодня спостерігають за півметровими ямами й дихають хмарами куряви, що піднімають у повітря машини.

Стояти до самого кінця – саме із таким гаслом мешканці села Перетоки перекрили дорогу державного значення, яка вже близько 30 років не бачила ремонту.

У нас будинки дали тріщини. Майже кожна хата дала тріщини і осадки.

Григорій, місцевий

5-кілометрова ділянка через село – тут щодня проїжджають сотні машин.

Дорога зв’язує Львівщину і Волинську область.

Роман Токай, голова районної адміністрації

Іншого шляху у водіїв просто немає. Неабияк дістається і місцевим мешканцям, які вимушені ковтати пил з-під колес машин. Про проблемну ділянку у районній адміністрації чують щодня. Керівники запевняють, незабаром вона перетвориться на автобан.

З початку серпня підприємство, яке виграє цей аукціон, може сміливо приступати до освоєння коштів, які є на цю дорогу передбачені.

Роман Токай, голова районної адміністрації

В обіцянки шляховиків місцеві уже давно не вірять. Селяни одностайно попереджають, якщо дорогу не відремонтують цього року, акцію протесту зроблять безстроковою.

Більше дивіться у ДжеДАІ на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?