Франкфуртський автосалон шокує відвідувачів з перших днів

ДЖЕДАІ

Під час роботи Франкфуртського автосалону-2015 всіх шокував не лише новий аеродинамічний Mercedes Benz, а й голова німецького концерну BMW Гаральд Крюгер, який втратив свідомість у всіх на очах.

Автошоу міжнародного рівня у Франкфурті триватиме з 15 по 27 вересня. Автолюбителі зможуть стати свідками 219 автопрем'єр. Також на офіційному сайті виставки зазначається, що під час роботи автосалону будуть представлені новинки 1100 компаній з 39  країн.

У перші дні роботи Франкфуртського автосалону-2015 виробники вже встигли шокувати автолюбителів безліччю цікавих і нестандартних новинок. Mercedes-Benz Concept IAA (Intelligent Aerodynamic Automobile) став причиною фурору на автошоу, влаштувавши справжню аеродинамічну революцію. Прототип з кузовом купеподібного седана показав наднизький коефіцієнт аеродинамічного опору – лише 0,19. Такий феноменальний результат завдячує не лише формі авто, а й його перевтіленням, так як на швидкості за 80 км/год хвіст авто витягується на 39 см, а перед переднім бампером висуваються автокрила.

Слід зазначити, що новинка компанії Mercedes Benz не одна шокувала відвідувачів під час презентацій автопрем'єр. Ще однією важливою подією стали проблеми зі здоров'ям голови німецького концерну BMW Гаральда Крюгера. Чоловік втратив свідомість, після чого зміг знову підвестись тільки за допомоги охоронців. Наразі Гаральд Крюгер перебуває в лікарні. Німецькі видання повідомляють про можливість інсульту. Також вони зазначають, що Крюгер почував себе погано ще з самого ранку, так як недавно повернувся з тривалої закордонної поїздки. Однак автовиставка потребувала його присутності. 

Загадкові смерті, примарні попередження та стародавні прокляття – ці теми завжди вабили уяву людства. 
Уяви собі країну, де молитва до Бога та магічний ритуал можуть відбутись в один і той самий день…
Як не дивно, досі точаться суперечки про правильність розташування кольорів на нашому стягу.
05072025
Ця розробка може дати початок цілому поколінню гнучких гаджетів – від медичних імплантатів до роботів-трансформерів.