Єдиний, унікальний та неповторний: на Харківщині умільці власноруч зібрали трактор з купи непотрібних запчастин

ДЖЕДАІ

З чого складається диво-техніки, а також – як проходили перші випробування?..

Без перебільшення супертрактор створили мешканці села Багата Чернещина, що на Харківщині. Конструктори-винахідники активно використовують свій витвір на харківських бездоріжжях і не бояться ані ні дощу влітку, ані снігу взимку.

Свій винахід Анатолій Данеленко розробив кілька років тому. Разом із товаришем за кілька місяців вони перетворили купу непотрібних запчастин на необхідний у селі транспортний засіб.  

«Ми робили його разом із моїм найкращим товаришем, але нажаль його вже немає з нами, - розповів власник саморобного трактора Анатолій Данеленко. – Трактор був створений для того, аби чистить сніг, їздить на риболовлю та по пагорбах».

Серце тракторця має шість кінських сил. Звичайний моторчик, що продається у будівельному магазині, хлопці зуміли прилампічити до коробки передач від Жигулів. Ще й забезпечили свій винахід повним приводом. Тримають конструкцію урізані мости від Москвича, а колеса – від Буса.

Як проходили перші випробування саморобного трактора, розповів його творець у сюжеті проєкту «Джедаі»:

Читайте зараз:

Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?