Надія
Красива дівчина з гострим розумом. Майбутній психолог. Під янгольською зовнішністю приховує залізний характер – вона звикла досягати бажаного, вдаючись до жіночих хитрощів. Звонар знайомиться з красунею, коли та намагається вкоротити собі життя самогубством через непорозуміння з батьком. Щоправда, цей ризикований вчинок може бути лише черговою спробою маніпулювати рідними. Єдиний, хто не піддається її провокаціям – Звонар, який випробовує непокірну дівчину постійною відсутністю, секретами та новими романтичними захопленнями.
Анастасія Чепелюк
Актриса театру та кіно
Народилась в Одесі. Одна з найпопулярніших кіноробіт – роль радника президента в фільмі «Слуга народу-2. Від любові до імпічменту».
«Кажуть, «сила жінки в її слабкостях». Це точно про мою героїню. Надія тендітна, м'яка, ніжна. Ми не дуже схожі з нею, але мені подобається в ній щирість та всеохоплююче кохання до Звонаря. Навіть її капризність та легку розпещеність, я вважаю зворушливою».
«За сюжетом, у мене складні відносини з моїм батьком, керівником РВВС. Однак з актором Сергієм Калантаєм, який виконав цю роль, ми чудово поладнали! Раніше ми вже знімались в одних проектах, наприклад, в серіалі «Слуга народу», але в одному кадрі побували вперше. Я рада, що на власні очі побачила, як він працює на майданчику, Сергій – справжній професіонал».
«В першій серії через сварку з батьком я наважуюсь на відчайдушний вчинок – стрибнути з даху. Ця сцена далась мені дуже важко. Було страшно, бо я до смерті боюсь висоти. Паралельно з акторською грою я повинна була заспокоїти себе, слідкувати за диханням і тим, щоб моя особиста паніка не завадила зіграти у правильному ключі. Я вдячна інструкторам і каскадерам, які скурпульозно підійшли до цієї сцени і довго пояснювали, як правильно стати, відхилитись, зімітувати стрибок».
Made on
Tilda