Телесеріал «Звонар» – це 24-серійна гостросюжетна детективна історія, головний герой якої – самовпевнений, авантюрний, часом нахабний оперативник Антон Звонцов. Працюючи в органах, Звонар не відмовляється вирішувати суперечливі приватні справи клієнтів, які бажають залишитись анонімними. Ніхто краще за Звонцова не зможе розговорити заляканого свідка, знайти компромат на відомого бізнесмена, важливі докази, або вести переговори з озброєними нападниками банку – винахідливий Звонар не втрачає самоконтролю та впевненості навіть у кризових ситуаціях.
Веселий, молодий та гострий на язик опер часто дратує керівництво, яке не схвалює ні його зухвалі методи, ні сторонні справи, але поважає його за рішучість. Всі з оточення Звонцова – колеги, друзі, бізнесмени та навіть кримінальні авторитети – впевнені, лише він зможе «розрулити» будь-яку проблему та вийти сухим із води.
Та, коли у місті з'явиться особистий ворог Звонцова – жорстокий маніяк – він вперше втратить контроль над ситуацією. Тепер Звонар має не лише знайти гроші на лікування товариша, який став жертвою злочинця, але й вберегти найрідніших – сестру, кохану та друзів.
Головні герої
Цікаві факти
За час зйомок було здійснено понад 40 пострілів
Перестрілки та вибухи знімали за участі професійних піротехніків та консультантів.
Знімальна група «Звонаря» змінила більше 200 локацій
Серед них: покинутий пивзавод, дахи будинків, нічні клуби, стриптиз-бари, кафе та ресторани, фітнес-клуби, лікарні. Коридори та кабінети поліції, в якій працює головний герой Антон Звонцов та його колеги, знімали в Науковому дослідницькому інституті в Києві.
Протягом сезону відбудеться більше 20 шокуючих вбивств
Оперативники заарештують майже 30 невловимих аферистів, грабіжників і ділків, а також розкриють 24 злочини.
За весь сезон було знято більше 50 бійок
Головним акторам серіалу довелось пройти справжній курс бійця – падіння з даху та недобудованих будівель, аварії, трюки, шалені погоні, а декого навіть зачиняли у багажнику.
Постановкою трюків та екшн-сцен займався Назар Майборода
Назар очолює лігу каскадерів України. Він працював на майданчиках українських проектів «Тарас Бульба», «Незламна», «Балада про бомбера» та інші.
Артем Алексєєв під час зйомок зазнав серйозної травми
Під час виконання складного трюку актор пошкодив спину.
У зйомках взяли участь цілі родини
Ірина та Євген Авдєєнко, які зіграли працівників правоохоронних органів, дізнались про зйомки один одного лише на майданчику.
До зйомок були залучені спеціалісти з різних сфер
У серіалі глядачі зможуть побачити не лише акторів, а й професійних боксерів, бійців спецпідрозділу КОРД, інкасаторів та представників багатьох інших професій.
Як знімали серіал
Made on
Tilda