Радіоактивні мутанти живуть серед нас

Затерянный мир

Радіація вбиває, але не всіх. Радіація не діє на щурів та тарганів, а також на деяких людей. Як радіонукліди впливають на людину?

У 1913 році вчені знайшли спосіб відносно недорогого виробництва радію – хімічного елементу, що світиться у темряві. Порошок одразу ж став популярним. Підприємливі ділки почали додавати його скрізь: до фарби, кремів для рук, зубної пасти, шоколаду і напоїв. Про те, що радій – радіоактивний елемент, який викликає рак та смерть, тоді ніхто навіть не здогадувався. Натомість вважалося, що радій підвищує життєвий тонус організму і сприяє його омолодженню.

Кожного року японець Асусі Хосіно святкує свій другий день народження. У 1945 році він пережив ядерне бомбардування, що здійснили у Хіросімі американські військові. На його очах люди гинули у страшних муках, вони буквально зварилися живцем. З тих, хто вижив, шматками злазила шкіра. Та сам Хосіно дивом лишився неушкодженим.

Диявольський експеримент: як випробовують ядерну зброю на громадянах? 

Так само впливу радіації не підвладні пацюки та таргани. Генетики пояснюють цю аномалію особливістю будови хромосом цих істот. Хромосоми Хосіно також мутували.

Потрапляючи до живого організму, радіонукліди починають руйнувати здорові клітини. Також вони деформують структуру хромосом, через що у новонароджених дітей можуть виникати різні аномалії. Люди, які мешкають у місцях із підвищеним радіаційним фоном, мають більшу кількість мутацій.

Чому уряди різних країн замовчують проблеми із ядерними випробуваннями? – дивіться у відео.

Більше цікавого дивіться у Загубленому Світі на 2+2. 

Новости

Все новости
Ущерб Украины от российской агрессии превышает 150 миллиардов долларов…
Выпуск посвящен процессу восстановления Украины…
Истории о посещении Земли космическими пришельцами более чем просто мифы…
Смотреть больше