Наразі у столиці почастішали квартирні крадіжки. За статистикою, у Києві відбувається одна квартирна крадіжка у годину. Тобто за добу у Києві відбуваються 24 квартирні крадіжки. Середньостатистичний місяць – це 700-800 крадіжок.
Більшість людей вважає: якщо закривають квартиру на замок, ніхто не увійде, проте таке припущення часто виявляється хибним.
"Немає замка, який не відкривається", – зізнається Василь. За квартирні крадіжки він провів за ґратами 27 років.
Та найголовніший ключ до замка будь якої квартири – це язик його господаря. Злодії зазвичай уважно слухають сусідів і придивляються до потенційних жертв, щоб зібрати максимум інформації. А потім ідуть на справу.
В Україні будуватимуть дороги за новими стандартами
Але все-таки навіть не гроші – головне для злодія. Свободу гроші не замінять, тому й налякати крадія неважко. Майно та квартиру може врятувати собака – навіть маленький пес здатний відлякати злодія. Найвигадливіші залишають на час відпусток увімкненими музику чи світло – це створює ілюзію присутності вдома.
Дехто з власників квартир ставить охоронну сигналізацію. Зазвичай охорона приїздить за 3-8 хвилин, тому у злочинця теж немає шансів.
Як уберегтися від грабіжників, дивіться у матеріалі!
Більше новин з понеділка по п'ятницю о 18:15 у програмі Спецкор на 2+2.