У Стокгольмі екстремал мало не розбився, коли стрибав з висоти 24-го поверху, тому що в нього відмовив парашут – відкрився за лічені метри над землею. Хлопець просто дивом вижив, та після падіння з 75 метрів на асфальт наступного разу він стрибне вже нескоро.
Українська молодь розважається, руйнуючи орендовані квартири
Такі розваги є одними із найнебезпечніших навіть у світі екстремалів. Але в Швеції, на відміну від України, це не заборонено. У нас любителям полоскотати собі нерви доводиться потім тікати від правоохоронців.
Як живе людина-кіборг з чіпом у руці
На перший погляд це виглядає наче спроба самогубства – людина стрибає з хмарочоса. Проте цей вид спорту є досить популярним і в Україні. Для нього підходять багатоповерхівки, будівельні крани та будь-яка висока будівля. Стрибають з парашутом з малої висоти, запасного парашута немає – тому що він просто не встиг би спрацювати.
Незважаючи на те, що українським фанатам бейсджампінгу доводиться постійно наражатися на заборони, вони встигли підкорити навіть легендарний об’єкт Чорнобиля – радіолокаційну станцію "Дуга-2". Усе це надзвичайно небезпечно, попереджають українські екстремали.
Та бейсджампінг міг би стати хорошою рекламою для України, каже спеціаліст з бейсджампінгу Дмитро.
Що ж штовхає людей робити крок у прірву? Розкаже Спецкор на 2+2!