Під Києвом змагались "джипери"

Спецкор

По дюнах, по багнюці й у воді! Про недешеве хобі дорослих дітей розкаже Спецкор на 2+2.

Під Києвом в екстремальних умовах ганяли автівки різних моделей.

Частина змагання називається "Порося", і це не дивно, адже найголовніше його завдання – подолати ділянку багнюки, не зачепивши стрічок, за якомога коротший час. Проте далеко не всім джиперам вдається в принципі її подолати. Тих, хто застряг у багнюці, витягає спеціальна команда з машинами-евакуаторами.

Наступний етап – смуга у морі, ще одне випробування на потужність авто.

Українська поліцейська стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з бодібілдингу

Організатори змагань кажуть: для учасників майже немає обмежень. Дехто з учасників приїхав навіть на електроджипах. А от, наприклад, Михайло не лише змагається, він професійно створює та модифікує такі от "бігфути". На цих змаганнях стартує на машині, що спроектував для себе.

Причому на рівні з чоловіками змагались й дві тендітні жіночки з Білорусі. Єдиний жіночий екіпаж на змаганнях, переконані: навіть чоловіки не здатні так відчувати машину, як її відчувають вони. Жінки десять років успішно змагаються у такому тандемі та впевнені, що на машинах знаються не гірше за чоловіків.

Більше новин з понеділка по п'ятницю о 18:15 у програмі Спецкор на 2+2. 

Центральный государственный исторический архив во Львове хранит бесценные свидетельства прошлых поколений украинцев – метрические книги с датами рождения, браков и смертей.
11052025
Пожалуй, каждый из нас хотя бы раз в жизни испытывал это странное, почти мистическое ощущение – дежавю.
Представьте себе место, где люди живут почти сто лет, сохраняя не только ясность ума, но и активность, которой позавидовали бы гораздо более молодые…
Вы знали, что в величественном Спасо-Преображенском соборе, до сих пор скрывается артефакт, который видел еще зарождение Киевской Руси?
10052025
Это истории, передаваемые из уст в уста, часто с элементами ужаса, тайны или непостижимого.
Знали ли вы, что за право владеть костями святых шли настоящие войны, а сами мощи расчленяли и продавали как обычный товар?