Рабство: невидима проблема сучасності

Навіть у сучасному світі чоловіки, жінки та діти в усьому світі залишаються жертвами рабства. Ви замислювалися, хто ті люди, що шиють ваш одяг, косметику, електроніку та інші речі повсякденного вжитку?

Більшість рабів задіяні на виробництві ноутбуків, комп'ютерів і мобільних телефонів. Кожен третій продукт рабської праці – одяг, кожен двадцятий – їжа: риба, какао або цукор.

Щорічно раби в усьому світі виробляють товари і продукти на 354 мільярди доларів. 40% результатів рабської праці купують американці. У трійку лідерів також входять Японія і Німеччина.

Близько 40,3 мільйонів чоловіків, жінок та дітей стали жертвами сучасного рабства у 2016 році. З них 24,9 мільйона людей примусово працювали та 15,4 мільйона людей проживали в примусовому шлюбі. Жінки та дівчата частіше опиняються у рабстві, що становить 71% жертв.

Північна Корея – світовий лідер відразу за кількома показниками. У цій країні і найбільша кількість рабів в цілому, і найвищий відсоток невільників на кожну тисячу жителів. У той же час північнокорейська влада займає перше місце в антирейтингу урядів, які не вживають майже нічого, щоб перемогти рабство.

З 13-річного віку кожен учень мобілізується на безглузду сільськогосподарську роботу. Це триває 40 днів для весняної мобілізації та 30 днів для осені.

Житель Північної Кореї

Ви не можете відмовити. Якщо лідер робочого підрозділу наказує вам йти на роботу, вам це потрібно зробити. Якщо ви не йдете, то ваш харчовий пайок зменшується.

Житель Північної Кореї