"Під час обстрілу ми були, ніби мішені в тирі" - полковник Білобородченко, прикордонник

Хоробрі серця

У новому випуску "Хоробрі сердця" знайомлять з історіями героїв України – прикордонників, які під час війни стали живим щитом для обстрілів сепаратистів. 

За контроль найбільшої ділянки українсько-російського кордону довжиною у 746 кілометрів відповідав Луганський прикордонний загін. На початок травня українські позиції були тільки на території частини прикордонного загону і в Луганському аеропорту, тому що решту міста контролювали проросійські бойовики.  Полковник Сергій Дейнеко, командир луганського прикордонного загону, сьогодні з жахом згадує свій останній місяць у Луганську, так як бойовики вели полювання на українські прикордонні наряди і не рідко брали в полон.

"Найстрашнішим був обстріл 2 червня. Бойові дії і штурм починались знову і знову, ми ледь встигали вивозити поранених. Пам'ятаю, я тоді зателефонував дружині і сказав, що я її дуже кохаю, і попросив вибачення, що залишаю її з двома маленькими діточками", - розповів полковник.

На щастя, полковник Дайнеко залишився живим та вивів свій загін з-під градів. Однак, на жаль, не всім це вдалось. Бойовому командиру полковнику Ігореві Момоту не вдалось повернутись до сім'ї. Дружина полковника до сих пір із трепетом і гордістю згадує подвиги свого чоловіка. А колеги по службі називають його легендарним.

"Справжній офіцер. Справедливий до солдатів. Дуже добре знав війну. Як справжній командир - карту завжди тримав в голові. Коли він вів наші колони, ми жодного разу не потрапили під обстріл", - зазначив старший сержант Галушко Анатолій

Найгарячішою точкою обстрілу був пункт пропуску "Довжанський", де українські бійці ставали гарматним м'ясом для противника.

"По нас сьогодні пустили близько 250 ракет з території РФ, яка в черговий раз казала, що їм стосовно ракет нічого не відомо. А хлопці продовжують гинути для того, щоб стратегічна і тактична ситуація стала кращою ... під час обстрілу ми – ніби мішені в тирі", - розповів полковник Андрій Білобородченко

Як вдавалось виживати бійцям під час обстрілів, поки їхні руки були зв'язані Мінськими угодами? Про це у випуску "Хоробрих сердець" у неділю, 5 червня, о 15:00.

 

Більше відео - за посиланням: https://2plus2.ua/video/horobri_sercya

Нагадаємо, програма "Хоробрі серця" виходить в ефірі "2+2" щонеділі о 15:00. 

Новости

Все новости
Хтось йде на війну через патріотизм, когось туди може привести навіть кохання. Але причини – не головне. Головним є те, що безперестанна праця цих людей врятувала на фронті не одне життя. 
Без зброї у руках, проте незамінні у армії, вони, не покладаючи рук, віддаючи усі сили, рятують кожного дня десятки життів. Вони – медики, професійні або ж волонтери-добровольці. Вони – герої. 
У новому випуску "Хоробрі сердця" знайомлять з історіями героїв України – прикордонників, які під час війни стали живим щитом для обстрілів сепаратистів. 
Що таке танк і як їм користуватись добре знають герої сучасної війни, які твердою бронею стоять на захисті нашого спокою – танкісти. "Хоробрі серця", взявши камеру, вирушили в зону АТО – Волноваху – аби на власні очі побачити цих бравих хлопців.
На каналі 2+2 випуск програми "Хоробрі серця", присвячений українським танкістам.
У неділю, 22.05.2016, телеканал 2+2 покаже випуск Хоробрі серця, присвячений захисникам Савур-Могили.
Футбольні ультрас асоціювалися ще два роки тому лише з бійками, хуліганством і провокаціями. Але все змінилось восени 2013 – тоді ці учорашні футбольні бешкетники вийшли на українські Майдани на захист мирних людей, на захист своєї країни.
Одного разу вони дали присягу Україні, і залишилися вірними їй до кінця. Про мужність і людей, які не зрадили своїм цінностям і своїй країні – сьогодні у "Хоробрих серцях".
Смотреть больше