В Україні – нашестя змій

ДЖЕДАИ

Змія вкусила дитину на Харківщині. Хлопчику пощастило, бо батько встиг надати синові першу медичну допомогу, а на порятунок малого медики прислали гвинтокрил. Нині в Україні фіксують справжнє нашестя змій.

На Харківщині 11-річного хлопчика вкусила гадюка, дитина опинилася у лікарні. Сергійко поліз на вишню, а коли спускався наскочив прямісінько на змію. З області хлопчика до Харкова направляли літаком санавіації.

Он прибежал домой, говорит: папа, меня змея укусила. Я в лесу просто проработал, я знаю первый медицинский инструктаж. Я отсосал яд, жгут наложил и вызвал скорую.

Віталій Цибинога, батько хлопчика

Нині небезпека минула, хлопчик уже вдома.

Олександр Зінченко, кандидат біологічних наук каже, гадюки людині не вороги. Зустрітися зі змією може кожен, тож потрібно знати, як себе поводити у такій ситуації. Біолог розвінчує кілька міфів про гадюк. Усі розмови про те, що вони можуть стрибати на довжину більше свого тіла і нападати без жодної причини, – просто чутки. Але, якщо вам потрібно ходити, де можуть бути змії, краще взувати високі чоботи.

У випадку із Сергієм значну роль зіграли правильні дії батька, який надав сину першу допомогу. 

Отсосать яд, мобилизация конечности, наложить давящую повязку, для того, чтобы не было оттока венозного. Дать обильное питье и доставить человека в больницу.

Денис Іванов, терапевт

Надважлива перша година після укусу, бо потім наслідки можуть бути важчими. Наразі у гадюк шлюбний період, який розпочався ще у травні і триватиме аж до самої осені.

Більше дивіться у ДжеДАІ на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

После полномасштабного вторжения россии, вопрос ядерного потенциала Украины снова приобрел актуальность.
Израиль Рухомовский был незаурядной личностью – талантливым мастером-самоучкой. 
В 1947 году, неподалеку от Иерусалима, на северо-западном побережье Мертвого моря, произошло открытие, которое навсегда изменило наше понимание истории и религии.