Дембель на каналі 2+2 зібрав біля екранів 2 мільйони українців

Дембель

Соціальний проект Дембель стартував на каналі 2+2 з високими рейтинговими показниками, які засвідчують небайдужість українського суспільства до проблем ветеранів АТО.

3-го липня прем'єру Дембеля на каналі 2+2 подивились 4,4% чоловіків у віці від 20 до 50 років у містах з населенням понад 50 тис. мешканців (частка аудиторії, shr%), а під час повтору у понеділок, 4 липня, показник частки зріс до 5,6%. Загалом, перший випуску Дембеля подивились майже 2 млн. українців.

"Високі рейтингові показники Дембеля для нас особливо важливі тим, що переконливо показують потребу суспільства в увазі телебачення до тих болючих, гостро соціальних тем, які порушує даний проект. Робота 2+2 над Дембелем розпочалась з нашого бажання допомогти ветеранам АТО в непростому процесі адаптації до мирного життя, а також – з усвідомлення, що переважна більшість суспільства часто не знає і не розуміє, з якими труднощами  стикаються ті, хто має за плечима досвід бойових дій. Сподіваємось, наша робота у проекті Дембель буде корисною, насамперед, тим, хто не вагаючись, зі зброєю в руках захистив нашу Батьківщину від масштабної військової агресії", – наголосив генеральний продюсер 2+2 Гліб Корнілов.

Соціальний проект Дембель виходить на каналі 2+2 щонеділі о 15:00.

Центральный государственный исторический архив во Львове хранит бесценные свидетельства прошлых поколений украинцев – метрические книги с датами рождения, браков и смертей.
11052025
Пожалуй, каждый из нас хотя бы раз в жизни испытывал это странное, почти мистическое ощущение – дежавю.
Представьте себе место, где люди живут почти сто лет, сохраняя не только ясность ума, но и активность, которой позавидовали бы гораздо более молодые…
Вы знали, что в величественном Спасо-Преображенском соборе, до сих пор скрывается артефакт, который видел еще зарождение Киевской Руси?
10052025
Это истории, передаваемые из уст в уста, часто с элементами ужаса, тайны или непостижимого.
Знали ли вы, что за право владеть костями святых шли настоящие войны, а сами мощи расчленяли и продавали как обычный товар?