Більшість подорожей за межі Землі починається з центру керування польотами НАСА, відомого за позивним «Х'юстон». Фахівці центру цілодобово відстежують показники з обладнання космічних кораблів і серед них українець Андрій Васильєв. Колись він працював журналістом ТСН, а сьогодні – відправляє апарати у космос.
«Відправляються марсоходи з поверхні Землі середнього класу такі, як, наприклад, Атлас-5. За допомогою цієї ракети злітав у 2011 році «К'юріосіті» (роботизований ровер, розмірами з автомобіль, який досліджує Марс та є частиною програми NASA – Вікіпедія)», - розповів колишній журналіст, а нині спеціаліст з траєкторій космічних апаратів у NASA Андрій Васильєв.
У 2020 році чоловік був частиною команди НАСА, яка розробляла і запускала у космос марсохід «Наполеглевість». Яка специфіка роботи Андрія? Яке важливе завдання для людства стоїть перед марсоходом «Наполеглевість»? І без чого марсіанські місії були б неможливими? Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Loading...
Дивись також:
- Екстрасенси на службі у влади: хто вони – ідеальні шпигуни, кіллери та безпомилкові аналітики?
- Жахлива аномалія знищила Лісабон: як за один день Португалія втратила статус наддержави
- «Козяче болото»: яке місце у Києві за аномальністю перевершило «Лису Гору»?
Не пропусти програму «Загублений світ» в ефірі телеканалу 2+2 з понеділка по четвер, о 16:50!