Шпигунські гаджети: як не стати жертвами хакерів-шахраїв?

Загублений світ

Будь-який пристрій, що підключений до інтернету, або має власний додаток у смартфоні - це потенційна точка атаки...

Ми вже не уявляємо свого життя без розумних гаджетів. Та з їхньою появою у нашому побуті все частіше ми стаємо жертвами шахраїв. Виявляється, будь-який розумний пристрій, яким ми користуємося, є потенційною загрозою для нашої особистої інформації.

«На сьогоднішній день все більше речей отримують можливість бути розумними. Наприклад, кавоварка знає твій життєвий ритм і приготує каву тоді, коли ти прокинешся. Пилосос прибиратиме оселю у той час коли там нікого немає. Холодильник знатиме, які продукти закінчуються…» - каже дослідник інтернету речей Володимир Романюк

І це вже не кажучи про смартфони, де зберігається уся особиста інформація – від переписок та фото до банківських карток із кодами до рахунків. А хакнути можна всі пристрої які підключені через інтернет. Дані, що збирають гаджети, вкрай важко захистити від стороннього втручання. Найпростіші коди шпигуни здатні легко перехопити.

Чи можливо убезпечити себе, не обмежуючись у користуванні звичними для нас речами? Навіщо хакерам красти нашу особистість? Та які приголомшливі випадки стеження за людьми були у Канаді та Кореї, де потерпілі навіть вийшли на мітинги? Дивись просто зараз у сюжеті проєкту «Загублений світ»:

Loading...

Дивись також:

Не пропусти програму «Загублений світ» в ефірі телеканалу 2+2 з понеділка по четвер, о 16:50!

02072025
В Україні посилили відповідальність за керування транспортом без відповідної категорії водійського посвідчення.
Америка — країна передових технологій, сталевих хмарочосів і бездоганної інфраструктури...
02072025
Нові дослідження вчених проливають світло на приголомшливі процеси, що відбуваються глибоко під східною частиною Африки.
Тисячолітня історія України тісно переплітається з долями європейських країн.
Росія завжди прагнула привласнити собі українську історію, але часом Україні вдавалося хитрістю відстояти своє.