Що таке штучний інтелект та кому це вигідно?

Загублений світ

Людиноподібні роботи, що здатні приймати рішення, спілкуватися та розпізнавати жести і емоції. Вони наділені штучним інтелектом. То що це та чи несе загрозу для нас із вами?

Не людина, яка здатна приймати рішення, думати та розвиватися, подібно до людини. Так простими словами можна описати, що таке штучний інтелект. Попри суперечки, вчені вже створюють роботів, які можуть не тільки допомагати людям, а й навіть замінити їх.

У Дубаі служить перший у світі робот-поліцейський. Звати його – робокоп. Він патрулює вулиці та допомагає поліцейським знаходити злочинців. А через вбудований монітор у його грудях, люди можуть повідомляти про правопорушення. А ще робот уміє розпізнавати жести та емоції співрозмовника, знає шість мов, вміє тиснути руку і вітатися як справжній військовий.

Рушійною силою для створення штучного інтелекту є три групи людей:

- Світова еліта (щоб не залежати від людей, які розв’язують проблеми у їх бізнесі);

- Науковці (аби прогнозувати, що буде далі, і заробляти на своїх винаходах);

- Політики (для посилення своєї влади).

Як бути з моральними нормами для штучного інтелекту? Чи можемо ми судити, карати чи поважати робота? Відповіді дізнаєтеся у Загубленому Світі на 2+2.

Мамай-гора – це не просто пагорб на березі Каховського водосховища. Це справжня скарбниця минулого, одне з найбільших поховань на Євразійському континенті, що зберігає тисячолітні таємниці скіфів.
04072025
Українці, готуйтеся до справжнього літнього вікенду! 
Ця історія розкриває темні таємниці, що стосуються вбивств, крадіжок та організованої злочинності, яка діяла під прикриттям найвищих ешелонів МВС СРСР.
04072025
Хочеш стабільну роботу — зверни увагу на старі добрі робітничі спеціальності...
04072025
П'ятниця! Довгоочікуваний фінал робочого тижня, коли можна нарешті відкинути буденні турботи та зануритися у світ справжнього чоловічого кіно.