Що таке «екологічний гріх» та що про нього говорить церква?

Загублений світ

Чому цвинтарі перетворилися на екологічні бомби сповільненої дії?

Пластик заполонив нашу планету! Мало того, що він розкладається сотні років, так ще й виділяє в атмосферу канцерогени. Людство в рік продукує в середньому 300 млн тон пластику, 9 з них потрапляють в океан. Серед відходів не лише пляшки та пакети, а й штучні квіти.

Чималої проблеми з пластиком завдають і цвинтарі – там просто гектари пластикових квітів, і, щороку, їхня кількість поновлюється. Люди не шкодують грошей на такі подарунки для мертвих, але геть не думають про шкоду для живих.

«Деякі типи пластику можуть існувати в природі без розкладу тисячі років. Тобто вони переживуть нас, переживуть наших дітей і будуть знаходитися в цій природі та забруднювати її. Це надзвичайно велика проблема зараз, тому що пластику людство використовує надзвичайно багато», - розповів біохімік Гліб Репіч.

Проти будь-якого пластику і церква!

«В церкві сьогодні існує поняття так званого екологічного гріха. Тобто те все, що людина робить, не шануючи довкілля, забруднюючи повітря, забруднюючи воду, забруднюючи землю, ламаючи гілки і т.ін без потреби – це все сьогодні називається в церкві екологічним гріхом. Тобто це є те, чим ми грішимо супроти Бога», - зазначив священник отець Ігор Яцик.

Для прикладу, у Німеччині за букет штучних квітів біля могили вас оштрафують, а на американських кладовищах замість пишних букетів – ідеально скошені газони. Про це дивися у відео сюжеті програми «Загублений світ»

Loading...

Читай також:

Новини

Всі новини
Вимушені переселенці вже наперед спланували, як будуть відбудовувати свої міста…
Збитки України від російської агресії перевищують 150 мільярдів доларів…
Дивитись більше