Птахи атакують: крилаті все частіше нападають на людей

Загублений світ

Вчені назвали причини таких випадків

Минулих років південь Австралії окупувала мафія. І це були справжні летючі термінатори. Вони нанесли чимало збитків – обірвали дроти інтернету та телефонів, розбили сотні вікон, поламали стріхи дерев. І це були… папуги! А вони ще ті нахаби. У Новій Зеландії ці летючі бунтарі не бояться навіть поліції. До того ж, вони вправно розбирають на деталі авто!

Читайте також: Вимирання бджіл може призвести до глобальної катастрофи

Непереливки із птахами і британцям. Чайки атакують всіх без винятку – і дорослих, і дітей. Їм байдуже – вони змітають будь-яку їжу, де б вона не лежала. А суворі  крачки нападають навіть на  фотографів – вони так розважаються. Білорусь теж відчула на собі пташину агресію. Якось білоруський мисливець ледь відбився від сови. Нападниця  двічі атакувала чоловіка. А в голландському містечку двадцять мешканців стали жертвами сови.

Науковці впевнені – аномальна поведінка птахів – це наслідок кліматичних змін та людського втручання. І ті, що раніше жили у лісових хащах починають атакувати наші домівки. Про всі ці лиходійства дивіться у сюжеті програми «Загублений Світ» - це більше ніж ти думаєш!

Loading...

Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?