Перуанець випадково знайшов двері у паралельний світ: місце вже 25 років досліджують секретні служби

Загублений світ

На це місце досі не можна потрапити просто так…

Якщо уважно роздивитися стародавні наскельні малюнки та письмена, котрі було знайдено на різних континентах, можна зробити висновок: про існування паралельних світів люди знали задовго до початку нової ери. То якщо паралельна реальність справді існує, як до неї потрапити та де розташовані портали в інший вимір? На думку експертів вони маскуються під різних, не схожих один на одного, об’єктів.

Так, у Перу 25 років тому знайшли місце, яке і до сьогодні вивчають секретні служби. У вересні 1996 року інструктор із скелелазіння Луїс Дельгадо вивчав місцевість навколо невеличкого перуанського містечка Пуно у пошуках нових маршрутів для альпіністських груп. У горах між озером Тітікака та болівійським кордоном він випадково натрапив на ідеально оброблену скелю заввишки 2 метри і шириною 7 метрів. Кам’яна брила мала 2 вертикальні прорізи з нішею між ними.

На вигляд це нагадувало звичайнісінькі двері висічені в граніті і сховані серед гір, а заглиблення у центрі них виглядало як гігантська щілина дверного замка. Луїс Дельгадо заради сміху спробував відчинити ці наскельні двері і безслідно зник на 3 дні. Повернувшись додому чоловік запевняв, що побував у паралельному вимірі, де досі процвітає цивілізація інків.

Ця історія тоді потрапила до місцевої преси, а згодом цим місцем зацікавилися секретні служби.

До яких висновків дійшли експедиції істориків, археологів, фізиків і уфологів? Більше про це – у сюжеті програми «Загублений світ»

Loading...

Також не пропусти, з 6 лютого, щопонеділка, о 17:00 на 2+2 виходитимуть прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивися також:

Новини

Всі новини
Знання про ці методи могли бути відомі набагато раніше, ніж ми думали…
Це нові перспективи для людей, які втратили кінцівки або рухливість…
Дивитись більше