Найабсурдніші дорожні закони світу

Загублений світ

У яких країни можна їхати голяка за кермом та пити пиво? Де закон карає за автомобілі чорного кольору чи за лайку за кермом?

Везеш мавпу на задньому сидінні? Штраф! Твоя автівка не білого кольору? Штраф! Назвав сусіда по затору ідіотом? І це теж штраф! Все це правила дорожнього руху, адже у кожній країні вони свої.

З початку 2018 року в Туркменістані заборонили водити чорні автомобілі. Поліцейські забирають їх на штрафмайданчик і повертають тільки під розписку, що власник перефарбує автомобіль. Більше того, вже кілька років ввозити до країни можна винятково білі автівки.

Якщо ваш номерний знак закінчується на один чи два, навіть не думайте виїхати на філіппінську дорогу у понеділок. За це можуть навіть позбавити водійського посвідчення. Жодної містики, такими незвичними методами тут борються із заторами.

Супергерої на вулицях столиці: як в Україну потрапив розкішний Бетмобіль

У Таїланді цю ж проблему вирішують інакше. На більшості доріг у певний час напрямок руху змінюється на протилежний. Тому недосвідчені водії без необхідності за кермо на сідають.

Кермувати і пити пиво одночасно можна у Коста-Риці. А от у Німеччині можуть відмовити у страхових виплатах якщо під час аварії водій був босим. Причому їздити за кермом голяка не вважається порушенням. Різні штрафи передбачені тут й за лайку за кермом.

Але беззаперечним рекордсменом за кількістю дивних правил є США. В Каліфорнії закон карає тих, хто миє авто старою білизною. У Міннесоті, якщо ви перевозите мавпу, вона має сидіти на передньому пасажирському сидінні. У Кентуккі жінкам заборонено водити машину у купальнику. А от у штаті Вашингтон кожен водій, що планує вчинити злочин, має повідомити про це поліцію. Невиконання цієї умови у суді вважається обтяжувальною обставиною.

Дивіться перелік найабсурдніших дорожніх законів у Загубленому світі на 2+2!




Тисячолітня історія України тісно переплітається з долями європейських країн.
Росія завжди прагнула привласнити собі українську історію, але часом Україні вдавалося хитрістю відстояти своє. 
Коли ми занурюємося в давні часи, стає зрозуміло, наскільки великою та впливовою була цивілізація скіфів, і яку роль вона відіграла у формуванні сучасної України.
01072025
Вчені зробили сенсаційне відкриття, яке змушує переписати підручники з історії.
01072025
На глибині 600 метрів під Карибським морем лежить корабель, навантажений золотими монетами, сріблом та смарагдами...
01072025
Федерація стронгмену України спільно з Міністерством у справах ветеранів України та Коростенською міською радою провела V етап Всеукраїнського турніру для ветеранів війни «Сильні України».