Молодь масово відмовляється від батьківства: статистика шокує

Загублений світ

Чайлдфрі – у перекладі з англійської – вільний від дітей...

Ця ідеологія бере свій початок у Сполучених Штатах Америки в 1970-х роках і стрімко поширюється по всьому світу. Жінки свідомо відмовляються народжувати дітей мотивуючи це тим, що діти заважають їхньому кар’єрному росту.

Але, до чого можуть призвести ці радикальні відмови від батьківства та продовження роду? Науковці по всьому світу висловлюють невтішні прогнози, адже 40% населення Європи – бездітні одинаки.

Аби населення Європи залишилося на нинішньому рівні - в кожній сім’ї має народжуватися щонайменше дві дитини. Природний приріст населення у розвинених країнах настільки низький, що кількість населення підтримується за рахунок мігрантів із Африки та Азії. Але невже до руху чайлдфрі причетні у тому числі і спецслужби?

«Кожна людина думає, що це робить з особистої волі, але насправді, вона робить це з волі інших людей. Просто її уміло і дуже ретельно психологічно обробляють і підштовхують до цього», - запевняє віце-президент Академії економічних наук України Анатолій Пешко

Чому людей намагаються зробити егоїстами? Навіщо хочуть знецінити інститут сім’ї? Та до чого може привести така філософія життя? Про це та більше дізнайся у сюжеті програми «Загублений світ»

Loading...

Дивися також:

Не пропусти програму «Загублений світ» в ефірі телеканалу 2+2 з понеділка по четвер, о 16:50!

21052025
Уявіть собі: старовинні мапи зоряного неба, створені тисячі років тому, які допомагають нам зрозуміти, як наші предки бачили космос.
20052025
Весна – це час пробудження природи, а для рибалок – період активного кльовуєє
20052025
Епоха вікінгів завжди захоплювала уяву, асоціюючись з безстрашними воїнами та грандіозними походами. 
Уявіть собі — ви вирушаєте в експедицію на пошуки старого корабля, а натомість знаходите… щось, що більше нагадує прибульців зі «Зоряних війн»…
Вольфганг Бельтраккі – це ім'я, яке змушує тремтіти колекціонерів, мистецтвознавців та власників галерей по всьому світу.