Акули-людожери: статистика нападів в Індійському океані шокує

Загублений світ

Здавалося б, райське місце для відпочинку, приховує в собі смертельну небезпеку.

Згідно зі статистикою, саме тут акули найчастіше нападають на людей. Серед 200 000 видів морських істот, що населяють Світовий океан, лише одиниці є безпечними для людини. А Індійський океан, з його 169 видами акул, є справжнім царством цих хижаків. Вони мають неймовірно розвинені органи чуття, що дозволяє їм відчувати потенційну жертву на великій відстані.

«Індійський океан – лідер за кількістю нападів акул на людей», – стверджує Генадій, призер українських чемпіонатів зі спортивної риболовлі.

Зазвичай, ці гігантські хижаки, розміром до 10 метрів, тримаються подалі від берега. Однак, останнім часом спостерігається тривожна тенденція: напади акул на серфінгістів та туристів почастішали.

«З 2011 по 2019 рік ми зафіксували 24 напади акул, 11 з яких були смертельними. Це 50% смертельних випадків», – повідомляють експерти.

Однією з жертв цих хижаків став і професійний серфінгіст та французький чемпіон Матьє Шилла. Більше про його випадок – у проєкті у проєкті «Загублений світ» просто зараз:

Loading...

Не пропусти! Щопонеділка нові випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», що занурюватимуть кожного у захопливі історії, неймовірні відкриття та таємниці, які формують наш світ. Дивись прем’єру о 17:15 на телеканалі 2+2! 

Читай також:

У сучасному світі, де глобальні новини змінюються щохвилини, ми часто чуємо про Раду Безпеки ООН та її впливових членів.
24052025
Ми щодня дивимося на них, вони пливуть над нами, змінюючи обриси та кольори. 
На відміну від багатьох інших установ, які намагалися б приховати такий ляп, музей вирішив діяти відкрито. 
На жаль, фальшивки – це не лише про картини відомих художників чи розкішні прикраси.