За новими нормами, які планують запровадити, багатоповерхові будівлі отримають бомбосховища, а їх конструкції стануть ракетостійкими. Головна мета – забезпечити житловий фонд України найвищим рівнем безпеки для мешканців.
«Перш за все ми маємо змінити технологію будівництва для того, щоб будинки були стійкими до, наприклад, ракетних атак. Ми розуміємо, що це скоріш за все не остання війна з нашим сусідом, і ми можемо будувати так само ті ж панельні будинки, просто технологія, якою ми будуватимемо, має бути не такою, щоб ці будинки розсипалися від першої ракети», - розповідає голова «Ради з урбаністики Києва» Віталій Селик.
Ці кроки свідчать про важливість адаптації житлового сектору до сучасних загроз та викликів. Зміни у будівництві спрямовані на підвищення безпеки населення та зменшення можливих ризиків у разі нових військових конфліктів у майбутньому. Уряд України активно працює над впровадженням нових стандартів, щоб забезпечити максимальний захист громадян у будь-яких умовах.
Більше подробиць дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Loading...
Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.
Дивись також:
- Ризикуючи життям, мешканці Іванкова на Київщині під час окупації врятували безцінні картини Марії Примаченко
- Економічне диво Південної Кореї: як країна за одне покоління вирішила проблему бідності і занепаду після Другої світової?
- Інфраструктурне майбутнє України: які зміни чекають на країну після закінчення війни?