Як живуть мешканці спаленого бойовиками Південного

Спецкор

Як українські бійці тримають оборону звільненого Південного на Донбасі та що роблять жителі села, знає Спецкор на 2+2.

У Південне нині можна дістатися тільки пішки та тільки уночі, бо село знаходиться просто під носом у бойовиків. Відстань від українського Торецька – кілька кілометрів. До окупованої Горлівки звідси також лише три кілометри.

Півтора місяця тому в "сірий" населений пункт зайшла українська армія. Усе в межах Мінських угод, але бойовики помстились і спалили більшість хат місцевих. Майже всі будинки згоріли вщент, а ті, що залишились, стоять порожні. Бійці вже перевірили їх, там немає ані розтяжок, ані вибухівки, проте прилетіти, приміром, запальний снаряд може будь-якої миті.

Як уберегтися від квартирних крадіжок

Місцеві повтікали до Торецька, де винаймають квартири – їхати з рідних місць вони не хочуть. Таких погорільців із Південного – два десятки родин, всі чекають на нове житло, яке пообіцяла знайти влада.

Оборонці Південного виснажені. Ворог підходить надто близько, через часті обстріли бійці тут майже не сплять. Але не скаржаться, бо у них є мрія – звільнити спочатку Горлівку, а потім Донецьк.

Як живеться захисникам та мешканцям Південного нині, розкаже Спецкор на 2+2. 

Тисячолітня історія України тісно переплітається з долями європейських країн.
Росія завжди прагнула привласнити собі українську історію, але часом Україні вдавалося хитрістю відстояти своє. 
Коли ми занурюємося в давні часи, стає зрозуміло, наскільки великою та впливовою була цивілізація скіфів, і яку роль вона відіграла у формуванні сучасної України.
01072025
Вчені зробили сенсаційне відкриття, яке змушує переписати підручники з історії.
01072025
На глибині 600 метрів під Карибським морем лежить корабель, навантажений золотими монетами, сріблом та смарагдами...
01072025
Федерація стронгмену України спільно з Міністерством у справах ветеранів України та Коростенською міською радою провела V етап Всеукраїнського турніру для ветеранів війни «Сильні України».