У Житомирі лавочка б’є струмом

Спецкор

Відома у місті композиція під напругою і вдарила струмом чоловіка, коли він присів відпочити.

Те, що відома у Житомирі скульптура Дівчина-весна може бути смертельно небезпечною, Олександр і гадки не мав. Того вечора чоловік гуляв із друзями, присів відпочити на лавочку у парку. Одну руку поклав на поручень, другою узявся за ковану гілочку – і ледь вирвався.

Потерпілий одразу зрозумів, що його вдарило струмом. Аби довести це, провів експеримент, покликавши друга з вольтметром. Заміри показали: лавочка під високою напругою. Ба більше, від електроструму навіть вмикається лампочка.

Лікарі підтверджують: Олександру пощастило, від удару струмом могло би зупинитися серце.

На цій лавочці люблять сидіти закохані, часто граються діти, фотографуються гості міста. Та за сім років це перший нещасний випадок.

У Києві "євробляхери" протестували проти свавілля поліції

Струм підведений до ліхтаря, який дівчина тримає у руках, і подається лише тоді коли починає темніти. Як із ліхтаря струм перекинувся на лавочку, почали шукати місцеві жителі. Коли почали шукати винного, виявилось, що за скульптуру, яку встановили ще 7 років тому, ніхто не відповідає.

Автор скульптури, коваль з Хмельниччини, каже: його справа була викувати її, а от за експлуатацію відповідає вже міська влада.

У міськраді стверджують, що вперше про це чують бо скульптурою до цього ніхто не опікувався. Відповідальних призначили комунальників. Вони з’ясували: чи то від часу, чи то при монтажі дріт пошкодився. Його замінили, а ще зробили заземлення скульптури. Тепер, запевняють, люди не постраждають.

Більше новин з понеділка по п'ятницю о 18:15 у програмі Спецкор на 2+2. 




Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?