Автобусний "заєць" має бути спійманий, а контролер – не побитий. Тому відтепер у київському транспорті "зайців" разом із контролерами шукатиме поліція. Напередодні схопили за руку аж півтори сотні і з кожного зажадали штрафу у 80 гривень.
У Київпастрансі кажуть, що одним пострілом вбили двох зайців: і виторг зріс, і кондуктори почуваються захищеними. Контролери шкодують, що вони у формі – уважні безбілетники встигають побачити їх з салону і закомпостувати квиток, а бувають ще хитріші. Ті збирають квитки з усіх видів транспорту та підписують їх, щоб бачити, з якого салону який
Спецкор на 2+2 вирушив у рейд разом з контролерами та поліцією. Сьогодні "зайців" мало, лише четверо. Контролери вилучили два фальшивих квитки, недійсний учнівський та проїзний. Найбільше безбілетників, кажуть, вранці та у години пік.
Діти з Мар'їнки проводять літо у таборах за кількасот метрів від передової
Керівники міського транспорту радіють: останнім часом кияни платять краще, а опираються рідше. А от кілька років тому траплялися випадки.
Цьогоріч контролерам спокійніше, проте інколи все ще трапляються випадки. Так, у січні цього року у Києві троє молодиків агресивно відмовились сплачувати проїзд. Від їхнього ножа постраждав пасажир, який заступився за кондуктора. А у квітні безбілетник відлупцював контролера у Львові.
Аби запобігти подібним інцидентам, поліційні патрулі допомагають контролерам в кожному районі Києва. Навряд чи вони чергуватимуть вічно, проте бешкетників поки що відлякують.
Більше новин з понеділка по п'ятницю о 18:15 у програмі Спецкор на 2+2.