Зима без криги майже позбавила роботи київських водолазів. За сезон потонула одна людина, а рятувати з крижаної пастки довелося лише двох людей. Торік було – аж 58. Найбільшою операцією столичних рятувальників цього року став пошук зниклої студентки під мостом Патона.
Українські науковці застрягли в АнтарктидіАле несподівано Дніпро і прилеглі водойми скувало льодом, і на кригу вийшли тисячі українців. Тому служба ДСНС вийшла на тренування та дала кілька порад українцям, як поводитись на кризі та не втопитися.
"Намагайтеся подолати паніку. Паніка працює проти вас. В жодному разі не вставайте на ноги одразу, оскільки є великий ризик провалитися знову. Потрібно відкотитися від цього місця", – радять рятувальники
Очільник київських водолазів стрибає до ополонки та особисто показує, як легко втопитися взимку. Бо навчання не для них, а для любителів зимової рибалки.
У Стокгольмі екстремал стрибнув з 24-го поверхуУ ДСНС є машини та надувні човни, а ще судно на повітряній подушці, яке ходить по твердій воді й по рідкій. Проте рятувальники попереджають: якщо рибалка провалиться під кригу, вони просто не встигнуть приїхати – одяг швидко намокне та потягне на дно. Тому всім любителям зимової рибалки бажано мати із собою жилет або спеціальний костюм для рибаків, який підтримує плавучість.
Більше новин розкаже Спецкор на 2+2!