Команду Спецкору та ТСН відзначено почесними державними нагородами

Спецкор

Руслан Ярмолюк отримав нагороду за значний особистий внесок у розвиток телебачення, радіомовлення і зв'язку в Україні.

З нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку указом Президента України ведучий та кореспондент програми Спецкор на каналі 2+2, журналіст ТСН Руслан Ярмолюк нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, а оператор ТСН Валерій Ситюк – медаллю "За працю і звитягу".

Згідно з документом, їх відзначено за значний особистий внесок у розвиток телебачення, радіомовлення і зв'язку в Україні, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність.

"Я не вважаю цю нагороду персональною, мені здається, це спільна заслуга усіх журналістів та операторів, які висвітлюють події на Сході України. Ми всі разом із командами Спецкору та ТСН робимо одну спільну справу, тому якби її можна було поділити на маленькі шматочки, я б обов'язково відзначив усіх моїх колег", – коментує Руслан Ярмолюк.

Руслан Ярмолюк – заслужений журналіст України, ведучий новин Спецкор та кореспондент ТСН. За плечима у Руслана роки роботи спеціальним кореспондентом та досвід висвітлення подій з гарячих точок по всьому світу. На каналі 2+2 Руслан Ярмолюк став ведучим та кореспондентом новин Спецкор. Паралельно він робить матеріали для ТСН. Руслан висвітлював події з Майдану та окупацію Криму. Постійно їздить на Схід України. Бував у Донецькому аеропорті, Пісках, під Слов'янськом, Вуглегірськом та Дебальцевим.

Зазначимо, Орден "За заслуги" – це державна нагорода України, якою відзначають видатні заслуги громадян в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності.

Києво-Печерська лавра – святиня, що зберігає тисячолітню історію. Її підземна частина – лабіринти печер, де жили і молилися перші ченці.
15072025
Популярна помилка водіїв може обернутись не лише штрафом, а й кримінальною відповідальністю та конфіскацією улюбленця, попередили в КМДА…
15072025
Відкриття, яке зробила команда Оксфордського археологічного центру, сталося у Норфолку, Англія
Щоб створити щось справді унікальне, не завжди потрібні гроші чи заводи — іноді вистачає лише віри в себе, кмітливості й підручних матеріалів…