Бойові знаки: які татуювання мають бійці АТО?

Спецкор

Та чому, переживши якусь важку подію, просто на передовій, хлопці закарбовують її у малюнку на тілі?

На війні вже давно немає атеїстів – вірять тут не тільки у Христа, а й у скандинавського Одіна та слов’янського Перуна. Під кулями, кажуть хлопці, загострюються почуття: перший бій або перший пережитий обстріл, вихід з оточення чи втеча з полону закарбовуються у символах на тілі солдатів.

"Не буває атеїстів у окопах під вогнем. Хочеться, щось щоб тебе захищало", – переконана парамедик Ірина Шевченко.

Хвиля татуювань на передовій припала на 2015-2016 роки. Тоді солдати робили наколки як власноруч, так і у салонах, прикрашаючи руки, спини, плечі, ноги, а інколи навіть обличчі татуюваннями. Популярними є обереги, слов’янська тематика, український герб або прапор.

На Приазов’ї зазнав поранення український боєць

Руслан Ярмолюк щойно повернувся з передових українських позицій біля Азовського моря, де поспілкувався з воїнами, які на відмінно знають прадавню міфологію і не лише українську. Подробиці дивіться у Спецкорі на 2+2!

В епоху Середньовіччя жінкам у Європі відводилася роль переважно за спиною чоловіка, народжуючи спадкоємців. Але на Русі, у Києві, князівни були винятком 
На Вінниччині, серед мальовничих краєвидів, ховається велична таємниця минулого – Немирівське городище. 
У 2019 році на Кропивниччині, під час розкопок одного з найдавніших скіфських курганів – так званої Литої могили, команда скіфолога Юрія Болтрика зробила відкриття, що змусило дослідників затамувати подих. 
07072025
У 1997 році підводні мікрофони ВМС США зафіксували щось незвичне...
07072025
Спека може змусити нас мріяти про кондиціонер навіть дорогою до магазину...