Живі ялинки та сосни з лісництва, широкий асортимент штучних ялинок з магазину, чудернацькі ялинки від дизайнерів – і це далеко не повний перелік пропозицій, доступних українцям перед новорічними святами. Вибір залежить лише від бажань та гаманця покупців.
Все більше людей кожного року відмовляються від живих ялинок на користь штучних. Серед великого різноманіття наразі можна вибрати дерево, яке майже не буде відрізнятися від справжнього. Продавці радять лише одне – обирати безпечні матеріали, аби свято не перетворилось на катастрофу.
Інша альтернатива – саморобна ялинка. Книжки, стрічки, гірлянди, мох та навіть їжа – все це може стати у нагоді тим, хто бажає мати унікальне "деревце" та разом із цим зберегти природу.
Для тих, хто хоче не відступатися від традицій та насолоджуватися запахом свіжої хвої вдома, садівництва пропонують живі дерева у горщиках.
"Багато людей мають бажання мати на Новий рік ялинку живу, щоб не зрубувати її, а потім її висаджувати. Або у себе на подвір'ї, або у дитсадках, школах", – розповідає Дмитро Удовиченко, засновник розсаднику "Природа".
Як та де обрати ялинку, які ціни пропонує український новорічний ринок, розкаже Роби бізнес на 2+2:
Loading...