Всесвітній день туалету: фотопідбірка дивовижних унітазів світу

На честь 19 листопада, який вважається Всесвітнім днем туалету, пропонуємо добірку найкреативніших ідеї для санвузлів з усього світу!

У 2009-му році був створений унітаз за проектом дизайнера Джемала Райта. Цей сантехнічний виріб було виготовлено британськими сантехниками з платини, а для прикраси весь унітаз засипали кристалами від Сваровськи.

Майже 20 мільйонів євро – така ціна найдорожчого унітазу в світі на сьогоднішній день. Мова про туалет, створений для утилізації відходів життєдіяльності космонавтів під час перебування в космосі. Знаходиться космічний туалет в імітації житлового модуля Міжнародної космічної станції в Музеї інженерних інновацій.

Американський дизайнер з Лос-Анджелеса Ілма Гор створила унітаз вартістю 100 тисяч доларів. При його створенні дизайнер використала золото і порізані на шматки шкіряні сумки від французького модного бренду Louis Vuitton.

Найхолодніший туалет у світі. Скористатися аксесуаром з льоду можливо в унікальному крижаному готелі, який щороку вибудовують в одному з містечок Швеції.

Найстрашніший унітаз в світі знаходиться на висоті 15 метрів в старій ліфтовій шахті. Підлога повністю скляна, тому не кожен насмілиться сюди зайти.

Ще один не менш страшний туалет знаходиться на метеостанції Кара-Тюрек в Гірському Алтаї.

Прозорий туалет – для тих, хто хоче знати, як все влаштовано і як працює.

Цей громадський туалет, створений архітектором Монікою Бонвічіні став дуже популярним у лондонських туристів. На щастя, його стіни прозорі тільки зсередини – зовні вони дзеркальні.

Унітази-акваріуми дуже популярні в Японії, яка традиційно славиться незвичайними сантехнічними знахідками.

Туалет майбутнього знаходиться в лондонському ресторані Sketch. Усередині капсул-яєць унітаз і рукомийник, а ще підсвічування, звуки і аромати природи.

Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?
10052025
Мережа цього тижня знову показала свій талант поєднувати абсурд із глобальними темами — і, як завжди, викликала бурю емоцій...