У Криму розпочався партизанський рух проти російських окупантів

Півострів прокидається від тривалого сну…

Кримчани почали активно протистояти російським загарбникам на півострові. У новому телеграм-каналі «Крим – край партизанської слави» місцеві активісти показують результати боротьби із рашистськими окупантами. На нього підписалося вже понад 2,5 тисячі людей.

«Крим – наша земля. Ми не дозволимо російським фашистам використати його для знищення українських міст та мирного населення. Ми оголошуємо війну Z-фашизму та всім його учасникам», – говорить опис каналу.

Організатори зазначають, що поки що не мають єдиного координаційного центру, але провели безліч акцій з антивоєнними закликами. Далі вони обіцяють діяти рішучіше і повідомляють, що мають список адреси сімей російських окупантів, які проживають у Криму.

Активізація населення, яке проти війни з Україною, відбувається і в місті Севастополі. Там люди залили фарбою пам'ятний знак так званим добровольцям, які загинули за «русский мир». Його поставили у Парку Перемоги окупантам, які воювали на Донбасі проти України.

Але це не перший випадок. Раніше у тому ж Севастополі співробітник ФСБ наклеїв на свій автомобіль символ російської війни проти України – букву «Z». Місцеві жителі вистежили його та фсбшника з різними травмами було госпіталізовано. Також кримські партизани провели акцію з проколювання шин на машинах із символом «Z».

Детальніше про кримських партизанів – дивіться у сюжеті прямо зараз:

Loading...

Читайте також:

Незважаючи на численні воєнні злочини, скоєні росією, її членство в Радбезі не було призупинено
Легендарного гетьмана України поховали в Іллінській церкві, але невдовзі рештки таємниче зникли
Щодня ми стикаємося з викликами, які ставить перед нами реальність: глобальне потепління, екологічні катастрофи, виснаження ґрунтів…
08042025
А ви коли-небудь замислювалися, скільки насправді мурах повзає по Землі просто зараз?
08042025
Злі духи
Прем’єра 4-серійного містичного детективу відбудеться 24 квітня о 19:40 на телеканалі 2+2. 
Рештки зберігалися в лабораторії пластичної реконструкції, їх випадково знайшов український антрополог