Час від часу ми всі згадуємо дитинство та молодість. Й інколи так хочеться хоча б на декілька годин повернутися туди, де було безтурботно і радісно.
Отож, якщо ви пам’ятаєте період, коли комп’ютер займав увесь стіл, а касети доводилося перемотувати олівцем – ласкаво просимо в 2000-ні.
-
Плеєр
Хто був найкрутішим? Правильно! – Той, хто носив касетний плеєр! Дехто, звісно, стрибнув ще вище, і ходив на прогулянки з магнітофоном. Утім, яка різниця? Головне, що всім було весело.
-
Тетріс
Чи не кожен підтвердить, що тетріс на сучасному смартфоні не зрівняється зі старим добрим гаджетом. До слова, ця «доісторична» гра продається навіть у 2019-му, тому, якщо сильно скучили – скажіть про це Google. Він підкаже, де придбати улюблену розвагу.
Фото: vectornews.eu
-
Музичний центр
Потужні колонки, гучний звук, безліч кнопок. Найкрутіші дискотеки та караоке в одному пристрої. Кожне свято – як грандіозна подія, бо хто мав музичний центр, відчував себе справжнім ді-джеєм.
-
Стільниковий телефон
Телефон з антеною, напевно, можна побачити хіба що в музеї. Але хто жив у 90-х та 2000-х, добре пам’ятає перехід від примітивних «мобілок» до невеликих кишенькових.
-
Плівковий фотоапарат
Коли бачиш це «диво техніки», мимоволі пригадуєш мамине «не псуй дарма плівку».
-
Дискета
А ця штуковина зараз де? Складно повірити, що колись вона була дуже популярна. Враховуючи те, що й диски поступилися місцем USB-накопичувачам.
-
Відеомагнітофон
Або, як всі його називали – «відік».
-
PlayStation
Ігрові приставки збирали в гостях усіх друзів. Ми ламали кнопки на джойстиках, але продовжували грати. Дратувались, та на наступний день прагнули отримати реванш. Просили «ну ще хоча б годинку» і затримувалися перед екраном до вечора. Таким були наші двотисячні, і надзвичайно круто, коли ці реліквії з минулого – невіддільна, щаслива частина нашого життя.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: