Нищівна поразка Маріуполя у Києві. Динамо – Маріуполь 4:0 (Відео найкращих моментів)

Динамо – Маріуполь 4:0. Кияни розбили Маріуполь на домашньому стадіоні НСК "Олімпійський". Усі голи матчу дивіться у матеріалі.

Матч першого кола завершився досить впевненою виїзною перемогою киян 2:0. Вдома динамівці тільки підтвердили перевагу над Маріуполем.

Рахунок відкрив Микола Шапаренко на 33 хвилині матчу.

Loading...

На 57 хвилині матчу Вербич подвоїв рахунок.

Loading...

62 хвилина матчу відзначилася прикрою помилкою Сергія Чоботенка. Гравець Маріуполя забив у власні ворота.

Loading...

На 85 хвилині Шепелєв заробив пенальті. Реалізував який Циганков, довівши рахунок до розгромного.

Loading...

Динамо набирає 32 очки і опиняється на другому місці в турнірній таблиці УПЛ. Маріуполь після 15-го туру опускається на 7-му позицію.

Найважливіші спортивні події тижня, головні зірки міжнародного та вітчизняного футболу, а також ексклюзивні новини з-за лаштунків найцікавіших матчів – у програмі "Профутбол" на каналі 2+2.

Глядачі "Профутбол" можуть висловити свої коментарі або задати запитання експертам як у прямому ефірі, так і під час підготовки випуску. Електронна адреса редакції "Профутбол": profootball@1plus1.tv