Кров'ю і потом. Які труднощі долають українські спортсмени при підготовці до Олімпійських ігор?

Люстратор 7.62. Прокляття системи

Чого коштувала нашим спортсменам поїздка на Олімпіаду у Ріо, дізнався Люстратор. Спецпроект на 2+2.

З 5 по 21 серпня у бразильському місті Ріо-де-Жанейро відбудуться ХХХІ літні Олімпійські ігри – без перебільшення найочікуваніша спортивна подія року. Українська збірна стала однією з найчисельніших команд у турнірі: нашу країну представлятимуть 205 спортсменів з 27 видів спорту. Ще у травні чиновники всіляко запевняли, що повністю профінансують підготовку збірної, яка займалася в олімпійському навчально-спортивному центрі "Конча-Заспа". Однак обіцяти – не значить виконувати. Зрештою майбутні чемпіони тренувались у старих залах без спеціального обладнання. Надане знаряддя та спортивний інвентар були не в належному стані, тому олімпійцям довелось фактично власними силами створювати належні умови для підготовки.

 Журналіст програми Люстратор. Спецпроект Олена Михайловська відвідала останні тренування нашої збірної перед відльотом у Ріо і перевірила, чи готові українські спортсмени до важкої боротьби на Олімпіаді.

Які шанси на успіх мають наші співвітчизники? Хто та чому з українських спортсменів змінив жовто блакитний прапор на триколор? З якими проблемами стикалися наші олімпійці напередодні змагань?

Дивіться більше у новому випуску програми Люстратор. Спецпроект у неділю, 7 серпня, о 12:00.

 

Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?