Німецька установка «Гепард» захищає українське небо: як відбувається робота сил ППО?

Гроші

Українські екіпажі пройшли навчання в Німеччині та успішно освоїли роботу на цій установці...

Українські захисники неба з кожним днем збивають дедалі більше ворожих літальних об'єктів, якими окупанти намагаються вразити військові та інфраструктурні цілі в Україні. Важливу роль у цьому відіграє західна техніка, яку надають Україні наші союзники. Одна з таких машин – німецька зенітна самохідна артилерійська установка «Гепард». Її вміло використовують наші солдати для захисту інфраструктури під час російських атак ракетами та дронами.

Основні характеристики «Гепарда» включають:

  • Установка зібрана на шасі танка «Леопард-1», що забезпечує їй довгу базу та здатність нести більший боєкомплект.
  • Потужний турбований двигун, який дозволяє «Гепарду» розганятися до 60 км/год.
  • Автоматизована система самонаведення, включаючи РЛС (радар), яка виявляє цілі на відстані до 16 кілометрів та працює на відстанях до 12 кілометрів.
  • Ефективна система наведення зброї, яка дозволяє екіпажу захоплювати та супроводжувати цілі, а також виконувати постріли з високою ймовірністю влучення.
  • Маневреність «Гепарда», його здатність швидко змінювати локацію та наздоганяти ворожі цілі.

Українські екіпажі пройшли навчання у Німеччині та успішно освоїли роботу на цій установці. «Гепарди» використовуються для збивання ворожих дронів та ракет, що дає змогу захистити українські критичні об'єкти інфраструктури.

Щоразу українські захисники демонструють високу координацію дій у бойових умовах. Як проходить бойова робота ППО, дивись у сюжеті:

Читай також:

Ми звикли бачити його портрети у шкільних підручниках, але Іван Франко — це не просто сторінка історії. Це постать, що вражає своїм масштабом та впливом, і про яку варто говорити по-новому. 
Історія, міфи та сьогодення переплітаються, створюючи неймовірні сюжети. 
Найкращі пілоти дронів з усього світу злітаються сюди, щоб кинути виклик пекельній трасі, прокладеній у величезній печері.
30062025
Учасниками інклюзивних змагань стали ветерани війни, військовослужбовці, представники силових структур.  
30062025
У сучасному ритмі життя більшість українців пильно стежать не лише за новинами, а й за цифрами у своїх платіжках...