У Харкові пройшли RC-перегони дронів

ДЖЕДАІ

Відбувся перший етап чемпіонату з дрон-рейсингу

Спочатку могло здатися, що ці перегони – щось, на кшталт, забавок з відеоіграми, але пристрасті у небі вирували далеко не дитячі. Кожен дрон – унікальний, зроблений так, як його бачить сам спортсмен. Швидкість понад 100 км/годину тут цілком звичайна річ.

Читайте також: У Києві пішохід вбив велосипедиста

«Дрон може розігнатися до 100 км/годину менш ніж за одну секунду, а за три – досягти до 200 км/годину. Він управляється без будь-яких стабілізуючих систем – ручне управління, рухається у всіх площинах. Це – гоночний боєць», - каже один із учасників змагань.

Який вигляд має віртуальний симулятор? Що потрібно знати аби управляти дроном? І скільки коштує така іграшка аби досягти перемоги? Про це та більше – у сюжеті проекту «ДЖЕДАІ» просто зараз:

Loading...

Читайте також: Американська блогерка «одягла» Lamborghini Urus у пухнасту шубу

Більше новин від воїнів доріг дивіться у проекті «ДЖЕДАІ» по буднях, о 18:50 на телеканалі 2+2. Не пропустіть!

Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?