У Харкові пройшли RC-перегони дронів

ДЖЕДАІ

Відбувся перший етап чемпіонату з дрон-рейсингу

Спочатку могло здатися, що ці перегони – щось, на кшталт, забавок з відеоіграми, але пристрасті у небі вирували далеко не дитячі. Кожен дрон – унікальний, зроблений так, як його бачить сам спортсмен. Швидкість понад 100 км/годину тут цілком звичайна річ.

Читайте також: У Києві пішохід вбив велосипедиста

«Дрон може розігнатися до 100 км/годину менш ніж за одну секунду, а за три – досягти до 200 км/годину. Він управляється без будь-яких стабілізуючих систем – ручне управління, рухається у всіх площинах. Це – гоночний боєць», - каже один із учасників змагань.

Який вигляд має віртуальний симулятор? Що потрібно знати аби управляти дроном? І скільки коштує така іграшка аби досягти перемоги? Про це та більше – у сюжеті проекту «ДЖЕДАІ» просто зараз:

Loading...

Читайте також: Американська блогерка «одягла» Lamborghini Urus у пухнасту шубу

Більше новин від воїнів доріг дивіться у проекті «ДЖЕДАІ» по буднях, о 18:50 на телеканалі 2+2. Не пропустіть!

Ми звикли бачити його портрети у шкільних підручниках, але Іван Франко — це не просто сторінка історії. Це постать, що вражає своїм масштабом та впливом, і про яку варто говорити по-новому. 
Історія, міфи та сьогодення переплітаються, створюючи неймовірні сюжети. 
Найкращі пілоти дронів з усього світу злітаються сюди, щоб кинути виклик пекельній трасі, прокладеній у величезній печері.
30062025
Учасниками інклюзивних змагань стали ветерани війни, військовослужбовці, представники силових структур.  
30062025
У сучасному ритмі життя більшість українців пильно стежать не лише за новинами, а й за цифрами у своїх платіжках...