Програма ДжеДАІ святкує четверту річницю в ефірі

ДЖЕДАІ

28 серпня виповнилось чотири роки програмі ДжеДАІ - унікальному телевізійному проекту українського телебачення, присвяченому дорожнім подіям в Україні та світі.

Проект ДжеДАІ розпочав своє існування у 2012 році як відео-збірник, який складався з відео, знятого під час нічного патрулювання знімальною групою програми, оперативного відео, наданого Департаментом автоінспекції, записів з відеореєстраторів та матеріалів знятих очевидцями ДТП.

9 червня 2014 року програма вперше вийшла у прямому ефірі на телеканалі 2+2. Також значні зміни стались у форматі програми: з'явилась ведуча і власна студія.

Команда ДжеДАІ

Декілька цікавих фактів про програму ДжеДАІ:

- За чотири роки роботи команда проекту проїхала понад 150 тисяч кілометрів

- Над першим випуском ДжеДАІ працювало усього вісім співробітників, наразі в команді проекту - понад 45 чоловік

- За час існування програми в ефірі телеканалу 2+2 вийшло більше 800 випусків

- Журналісти відвідали понад 20 машинобудівних заводів в України та Європі

Щоденно команда проекту, крім оперативних новин, готує детальний аналіз найбільш резонансних подій в Україні і світі, журналістські розслідування, рекомендації та практичні поради для автовласників. Також журналісти ДжеДАІ надають допомогу телеглядачам в розкритті резонансних справ та сприяють поверненню викрадених  автомобілів їх законним власникам.

ДжеДАІ - воїни доріг

Виробництвом програми займається  Управління журналістських проектів 1+1 медіа на замовлення телеканалу 2+2.

Все найцікавіше зі світу автомобільних подій дивіться щоденно о 19:00 на телеканалі 2+2 в програмі ДжеДАІ.

Центральний державний історичний архів у Львові зберігає безцінні свідчення минулих поколінь українців – метричні книги з датами народження, шлюбів та смертей.
11052025
Мабуть, кожен з нас хоча б раз у житті відчував це дивне, майже містичне відчуття – дежавю.
Уявіть собі місце, де люди живуть майже століття, зберігаючи не лише ясність розуму, а й активність, яку позаздрили б молодші на десятки років...
Ви знали, що у величному Спасо-Преображенському соборі, досі ховається артефакт, який бачив ще зародження Київської Русі?
10052025
Це історії, що передаються з вуст в уста, часто з елементами жаху, таємниці чи незбагненного.
Чи знали ви, що за право володіти кістками святих точилися справжні війни, а самі мощі розчленовували та продавали наче звичайний крам?