Творчість у полоні

Дембель

Коли на передовій наступає тиша, бійці беруть в руки гітару. У піснях вони згадують про найважливіше – матір, кохану, друга та Батьківщину. Як творчість допомагає нашим захисникам вижити й не здатися, дізнавався Дембель на 2+2. 

Майже 200 днів у полоні та близько сотні віршів. Так кіборг Станіслав Паплінський зміг гідно пройти страшні муки у неволі. Рятуючи поранених в останні дні оборони Донецького аеропорту, екіпаж Станіслава опинився у засідці. Аби не збожеволіти від знущань, відчаю, морального та фізичного тиску, кіборг взяв олівець і почав писати те, чого не міг сказати. Його тексти – це розповідь про війну, про бойових побратимів та товаришів, про власні переживання.

Історія відчайдушного героя, котрий вистояв на лінії вогню завдяки поезії – у  соціальному проекті Дембель у неділю, 04 грудня, о 15:00 на каналі 2+2.

Усі ми знаємо штаб-квартиру ООН як невід'ємну частину пейзажу Нью-Йорка. Але чи замислювалися ви колись, чому саме це місто стало домом для найважливішої міжнародної організації світу?
12072025
Археологи зробили неймовірне відкриття, яке сколихнуло світ історії та мисливців за скарбами.
Вони не схожі на величезні військові субмарини, які ми звикли бачити у фільмах. 
12072025
Уявіть: не безкінечне розширення, не повільне згасання зірок у холодному космосі, а грандіозне стиснення у зворотному напрямку — аж до тієї самої точки, з якої усе почалося...
Історія, що вражає своїм зухвальством та абсурдністю, розгортається навколо першого в історії України пірата.
Здалеку їхній прапор може нагадувати веселого Роджера, але замість черепа та кісток на ньому красуються тризуб і посох.