Спортивна реабілітація для бійців АТО

Дембель

Реабілітацію після травм або просто оздоровлення захисники тепер можуть проходити й у фітнес-клубах. Про нову безкоштовну спортивну програму для бійців АТО довідався Дембель на 2+2.

Під мінометним обстрілом бійцю Віктору Легкодуху осколками посікло хребет, чоловік опинився прикутим до інвалідного візка. Лікарі дали надію, що герой зможе ходити лише через п'ять-шість років, але Віктора це не зупинило – бажаючи стати на ноги якнайшвидше, він навіть записався до спортзалу.

"З його ентузіазмом та можливостями, і тим, як він викладається, тут взагалі немає нічого неможливого. Те, що я бачу – фантастичний прогрес", – переконаний Василь Климко, тренер бійця.

"Ми розуміємо один одного з півслова, тому що він ставиться до мене, як до цілком здорової людини. Я і є цілком здорова людина. Це тимчасові такі незручності. Найголовніше – сила волі, бажання. А найголовніший мій стимул і підтримка в житті – моя дружина Галя", – відверто ділиться Віктор.

Тричі на тиждень чоловік тренується щосили за спеціальною програмою для бійців АТО у одному із львівських спортклубів. У таких клубах тренери проходять семінари з військовим психологом, щоб мати необхідні знання про посттравматичний синдром та інші проблеми учасників АТО.

"Спочатку програма позиціонувалась з кількох складників. Напрямок повільного фітнесу, пілатес, наприклад. Друге – це масажі, якщо вони необхідні. І третій, на мій погляд, найважливіший фактор, – це спілкування, повага та вдячність. Коли ти з людиною спілкуєшся, вона починає розкриватися, ділитися якимись історіями", – розповідає Юлія Коваль, директор однієї з мереж фітнес-клубів.

Як стати учасником такої програми та як заняття спортом повертають героїв до життя – у Дембель на 2+2. Нові випуски щонеділі о 15:00.

На початку 2022 року наші захисники могли лише мріяти про такі технології… 
20122024
Все почалося з того, що уважний домовласник помітив кілька незвичайних предметів …