Від кого залежить доля країн та націй?

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
За спиною кожного правителя стоїть свій янгол-охоронець…

Від людей з надзвичайними здібностями завжди залежили долі сотень країн. Магічні охоронці престолу – не вигадка фантастів, а цілковита реальність. Можновладці світу наймають майстрів магічного захисту, остерігаючись загрози нападу або прагнучи тримати свій народ у покорі.

"І тоді, і тепер за лідером кожної великої держави стоїть свій «янгол-охоронець» – людина з надзвичайними здібностями, метою якої є захист особистості першої особи держави", - визнають навіть науковці.

Чи здатен хтось протистояти невидимій атаці? Яку роль відігравала армія "зомбі" диктатора Дювальє? До яких чаклунів звертаються сучасні політики? Дивіться у відео на 2+2!

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
ГМО тварини шокують світ
ГМО тварини шокують світ

Коти, що світяться, кози з геном павука, кури без пір'я – ці модифіковані тварини створені руками учених.

Українські весільні традиції: дотримуватися чи ні?
Українські весільні традиції: дотримуватися чи ні?

Сьогодні рідко де збереглися справжні весільні традиції українського народу. Який український обряд є найсакральнішим? Та чому спеціалісти застерігають від бездумного наслідування традицій?

Найбільша родина світу: як 192 людини живуть під одним дахом?
Найбільша родина світу: як 192 людини живуть під одним дахом?

Ви собі можете уявити родину, у якій 192 людини? Мешканець Індії Зіона Чана має 39 дружин. Вони разом з дітьми та онуками мешкають під одним дахом. Читайте приголомшливу історію найбільшої родини світу у матеріалі.