Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Що буде з людством, коли настане ядерна ніч?

Вт-Пт
Загублений світ
Експерти кажуть, що вижити після ядерної війни не зможе ніхто. Але Загублений Світ знайшов людей, які дивують своїми можливостями.

Дев’ять країн сьогодні офіційно випробовують ядерну зброю. Це США, Франція, Північна Корея, Китай, Велика Британія, Пакистан, Індія, Ізраїль та Росія. Якщо вони застосують хоча б десяту частину своїх запасів, неминуче настане ядерна ніч. Вибухи та пожежі знищать атмосферу Землі. Експерти прогнозують, що видимість зменшиться у 200 разів. Вижити у таких умовах людству буде нереально. Та деякі з нас вже готові до страшних випробувань.

Якою буде ядерна війна?

Є люди, які можуть бачити вдесятеро краще, ніж ми. А є китайський хлопчик, який народився із небесно-блакитними очима, і він може бачити у повній темряві. 

Обостряются те чувства, которые необходимы непосредственно в данный момент человеку для выживания. Они необходимы для борьбы с разными опасностями, угрожающими человеку.

Юлія Гонтар, генетик, кандидат біологічних наук

Сегодня большинство людей визуальны, они живут глазами. Все остальные органы чувств, даже уши, не являются тем самым входом в мир, которым являются глаза.

Альберт Фельдман, футуролог

У тварин такі мутації відбуваються значно швидше, ніж у людей. На їхньому прикладі можна побачити, що буде з нами у найближчі роки.

Так как у человека очень длительный жизненный цикл, мутации у нас проявляются реже. Соответственно мы эти мутации не замечаем.

Юлія Гонтар, генетик, кандидат біологічних наук

Більше цікавого дивіться у Загубленому Світі на 2+2. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Хто вони, жертви експериментів?
Хто вони, жертви експериментів?

Які жахіття відбуваються у лабораторіях та клініках просто з цікавості?

Глутамат натрію: шкідливо чи ні?
Глутамат натрію: шкідливо чи ні?

Нас обманюють виробники продуктів. Вони роблять їжу смачнішою, ніж вона є насправді. І часто ви дуже помиляєтеся, якщо думаєте, що їсте справжні продукти.

Як бачать світ тварини
Як бачать світ тварини

Зір та сприйняття кольорів різниться у тварин та людей. Собаки, наприклад, бачать світ у сірому спектрі. А от як бачать світ коні, риби та птахи? – розповідає Загублений Світ.