Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Що буде з людством, коли настане ядерна ніч? 2018-09-12

Що буде з людством, коли настане ядерна ніч?

Вт-Пт
17
15
Загублений світ
Експерти кажуть, що вижити після ядерної війни не зможе ніхто. Але Загублений Світ знайшов людей, які дивують своїми можливостями.

Дев’ять країн сьогодні офіційно випробовують ядерну зброю. Це США, Франція, Північна Корея, Китай, Велика Британія, Пакистан, Індія, Ізраїль та Росія. Якщо вони застосують хоча б десяту частину своїх запасів, неминуче настане ядерна ніч. Вибухи та пожежі знищать атмосферу Землі. Експерти прогнозують, що видимість зменшиться у 200 разів. Вижити у таких умовах людству буде нереально. Та деякі з нас вже готові до страшних випробувань.

Якою буде ядерна війна?

Є люди, які можуть бачити вдесятеро краще, ніж ми. А є китайський хлопчик, який народився із небесно-блакитними очима, і він може бачити у повній темряві. 

Обостряются те чувства, которые необходимы непосредственно в данный момент человеку для выживания. Они необходимы для борьбы с разными опасностями, угрожающими человеку.

Юлія Гонтар, генетик, кандидат біологічних наук

Сегодня большинство людей визуальны, они живут глазами. Все остальные органы чувств, даже уши, не являются тем самым входом в мир, которым являются глаза.

Альберт Фельдман, футуролог

У тварин такі мутації відбуваються значно швидше, ніж у людей. На їхньому прикладі можна побачити, що буде з нами у найближчі роки.

Так как у человека очень длительный жизненный цикл, мутации у нас проявляются реже. Соответственно мы эти мутации не замечаем.

Юлія Гонтар, генетик, кандидат біологічних наук

Більше цікавого дивіться у Загубленому Світі на 2+2. 

Поширити в соціальних мережах:
Останні новини
5 доказів того, що лінь – це добре
5 доказів того, що лінь – це добре

Думаєте, лінь – це погано? Аж ніяк! В історії є безліч випадків, коли саме бажання схитрувати та ухилитися від роботи, подарувало нам безліч винаходів. Без деяких із них ми не можемо уявити наше життя.

Найбільш дивні страхові випадки
Найбільш дивні страхові випадки

Кажуть, від помилок ніхто не застрахований – дурниці. Страхові компанії допоможуть передбачити найдивніші випадки. Які? – дивіться у матеріалі Загубленого Світу.

Як врятуватися у авіакатастрофі
Як врятуватися у авіакатастрофі

Лише один із 2,5 мільйонів авіарейсів потрапляє в аварію. Пасажирська авіація досі лишається найбезпечнішим видом транспорту. Утім, якщо літак невдало приземлився, у людей є лише півхвилини, щоб вибратися з лайнера.

Секс рятує психологічне та фізичне здоров'я людини
Секс рятує психологічне та фізичне здоров'я людини

Пригнічення сексуальних бажань призводить до хронічних хвороб, депресій, мігрені, зростання рівня агресії та розладу серцево-судинної системи.

Мікрохвильову піч винайшли завдяки шоколадці
Мікрохвильову піч винайшли завдяки шоколадці

Мікрохвильовка з'явилася на світ завдяки випадковому збігу обставин і солодощам. Про незамінну помічницю на кухні розповідає Загублений Світ.

Народні методи лікування раку: шкодять чи рятують?
Народні методи лікування раку: шкодять чи рятують?

Ліки від раку існують, а офіційна медицина приховує від нас правду? Італійський онколог заявив, що знає, чим просто вилікувати рак. Колеги називають його шарлатаном.