Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Психіатрія – другий каральний орган

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Будь-кого у наш час можна зробити психічно хворим. Достатньо лише опинитися не у тому місці та не у той час, як ти вже став довічним пацієнтом "палати номер шість".

У наш час тотальної беззахисності лише кругленька сума легко може зробити вас в’язнем. Не тільки класичної тюрми, а й навіть психлікарні. Достатньо лише стати на шляху у когось впливового.

Питання нормальності у психіатрії є дуже неоднозначним – розмите розуміння, хто здоровий або хворий значно спрощує життя тим, хто ставить собі за мету запроторити вас у "дурку". Певна кількість грошей, і ви позбавлені дієздатності та втрачаєте право голосу, ваше життя більше вам не належить, а майном розпоряджається так званий "опікун". Моторошний сценарій, чи не так?

Чому у 21 столітті люди й досі почувають себе беззахисними? Коли припиниться тотальне свавілля сильних світу цього та влада грошей? Дивіться Загублений світ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?
Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?

Доки одні тяжко працюють і лише мріють про багатство, іншим гроші падають просто з неба. Чи приносять щастя несподівані кошти?

Норвезький музикант грає на інструментах з льоду
Норвезький музикант грає на інструментах з льоду

Крига, виявляється, може бути матеріалом для унікальних музичних інструментів. Із замерзлої води можна виготовити ксилофони та барабани.

Розбагатіти, не працюючи: у чому головний секрет шалених грошей
Розбагатіти, не працюючи: у чому головний секрет шалених грошей

Ми звикли думати, що багатії працюють більше, ніж інші люди, створюють новітні технології, генерують революційні ідеї і мають феноменальну інтуїцію, яка дозволяє успішно вкладати гроші. Та чи дійсно це так насправді?