Психіатрія – другий каральний орган

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Будь-кого у наш час можна зробити психічно хворим. Достатньо лише опинитися не у тому місці та не у той час, як ти вже став довічним пацієнтом "палати номер шість".

У наш час тотальної беззахисності лише кругленька сума легко може зробити вас в’язнем. Не тільки класичної тюрми, а й навіть психлікарні. Достатньо лише стати на шляху у когось впливового.

Питання нормальності у психіатрії є дуже неоднозначним – розмите розуміння, хто здоровий або хворий значно спрощує життя тим, хто ставить собі за мету запроторити вас у "дурку". Певна кількість грошей, і ви позбавлені дієздатності та втрачаєте право голосу, ваше життя більше вам не належить, а майном розпоряджається так званий "опікун". Моторошний сценарій, чи не так?

Чому у 21 столітті люди й досі почувають себе беззахисними? Коли припиниться тотальне свавілля сильних світу цього та влада грошей? Дивіться Загублений світ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Пенсіонер з Києва має ексклюзивну еротичну бібліотеку
Пенсіонер з Києва має ексклюзивну еротичну бібліотеку

Євген Роїк – колекціонер еротики. 86-річний пенсіонер має ексклюзивну еротичну бібліотеку та видає книги з історії еротики.

Схід захоплює світ
Схід захоплює світ

Населення країн Східної Азії є одним із найрозумніших та найбагатших на планеті. Як вони так швидко розвинулися?

Чи мають право народжувати люди із низьким рівнем інтелекту?
Чи мають право народжувати люди із низьким рівнем інтелекту?

Історія знає випадки масової кастрації та стерилізації розумово відсталих людей. Та це відбувається і сьогодні.