12 10 2017

Психіатрія – другий каральний орган

понеділок - п'ятниця
17
25

Загублений світ

Будь-кого у наш час можна зробити психічно хворим. Достатньо лише опинитися не у тому місці та не у той час, як ти вже став довічним пацієнтом "палати номер шість".

У наш час тотальної беззахисності лише кругленька сума легко може зробити вас в’язнем. Не тільки класичної тюрми, а й навіть психлікарні. Достатньо лише стати на шляху у когось впливового.

Питання нормальності у психіатрії є дуже неоднозначним – розмите розуміння, хто здоровий або хворий значно спрощує життя тим, хто ставить собі за мету запроторити вас у "дурку". Певна кількість грошей, і ви позбавлені дієздатності та втрачаєте право голосу, ваше життя більше вам не належить, а майном розпоряджається так званий "опікун". Моторошний сценарій, чи не так?

Чому у 21 столітті люди й досі почувають себе беззахисними? Коли припиниться тотальне свавілля сильних світу цього та влада грошей? Дивіться Загублений світ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Сліди велетнів в Україні
Сліди велетнів в Україні

Що пов’язує Стоунхендж та кам’яне село на Житомирщині?

Скільки грошей потрібно для щастя?
Скільки грошей потрібно для щастя?

Скільки потрібно коштів, аби почуватися щасливим, чи не у грошах щастя? Чому декого гроші люблять, а когось – ні?

Як приманити гроші?
Як приманити гроші?

Синдром жебрака ніколи не дозволить певним людям стати багатими. Як виявилося, схильність до багатства закладається генетично. Як зробити так, щоб гроші текли рікою?