Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Психіатрія – другий каральний орган

Вт-Пт
17
15
Загублений світ
Будь-кого у наш час можна зробити психічно хворим. Достатньо лише опинитися не у тому місці та не у той час, як ти вже став довічним пацієнтом "палати номер шість".

У наш час тотальної беззахисності лише кругленька сума легко може зробити вас в’язнем. Не тільки класичної тюрми, а й навіть психлікарні. Достатньо лише стати на шляху у когось впливового.

Питання нормальності у психіатрії є дуже неоднозначним – розмите розуміння, хто здоровий або хворий значно спрощує життя тим, хто ставить собі за мету запроторити вас у "дурку". Певна кількість грошей, і ви позбавлені дієздатності та втрачаєте право голосу, ваше життя більше вам не належить, а майном розпоряджається так званий "опікун". Моторошний сценарій, чи не так?

Чому у 21 столітті люди й досі почувають себе беззахисними? Коли припиниться тотальне свавілля сильних світу цього та влада грошей? Дивіться Загублений світ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Нанороботи врятують людство від раку
Нанороботи врятують людство від раку

Технології покликані допомогти людям побороти рак. Крихітні роботи, потрапляючи у кров'яну систему людини будуть прямувати до злоякісної пухлини та вбиватимуть її зсередини.

Скільки відчуттів має людина?
Скільки відчуттів має людина?

Насправді людський організм набагато складніший, ніж ми звикли думати. Лише органів чуття у нас не 5, а набагато більше. Скільки? – дивіться у Загубленому Світі.

Українські водяні монстри: вигадка чи факт
Українські водяні монстри: вигадка чи факт

Яких загадкових водяних мешканців можна зустріти в Україні? Знімальна група Загубленого світу на 2+2 вирушає у експедицію просто до лігва монстра!