Проект Зомбі: вигадка чи реальна небезпека?

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Якщо людство опинилось під магічним прицілом, чи є у нього шанс на спасіння?

Вчені попереджають: людство у небезпеці. Та цього разу катастрофа станеться не через природні катаклізми. Глобальний проект «Зомбі», який готують світові носії чорної магії, має принести людству страждання та смерть та зробити з них слухняні інструменти.

Такі побоювання небезпідставні. Страх перед магією закладено у людській свідомості на генетичному рівні, бо ще здавна людським суспільством правили шамани та жреці, які були потужними чаклунами. Той, хто володів магією – володів усім.

Магічні війни й досі відбуваються просто на наших очах. Але як їх зупинити? Чи у людства шанс на порятунок? Хто такий Махаріші та як звичайна медитація може змінити світ? Дивіться у відео!

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
ГМО тварини шокують світ
ГМО тварини шокують світ

Коти, що світяться, кози з геном павука, кури без пір'я – ці модифіковані тварини створені руками учених.

Українські весільні традиції: дотримуватися чи ні?
Українські весільні традиції: дотримуватися чи ні?

Сьогодні рідко де збереглися справжні весільні традиції українського народу. Який український обряд є найсакральнішим? Та чому спеціалісти застерігають від бездумного наслідування традицій?

Найбільша родина світу: як 192 людини живуть під одним дахом?
Найбільша родина світу: як 192 людини живуть під одним дахом?

Ви собі можете уявити родину, у якій 192 людини? Мешканець Індії Зіона Чана має 39 дружин. Вони разом з дітьми та онуками мешкають під одним дахом. Читайте приголомшливу історію найбільшої родини світу у матеріалі.