Проект Зомбі: вигадка чи реальна небезпека?

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Якщо людство опинилось під магічним прицілом, чи є у нього шанс на спасіння?

Вчені попереджають: людство у небезпеці. Та цього разу катастрофа станеться не через природні катаклізми. Глобальний проект «Зомбі», який готують світові носії чорної магії, має принести людству страждання та смерть та зробити з них слухняні інструменти.

Такі побоювання небезпідставні. Страх перед магією закладено у людській свідомості на генетичному рівні, бо ще здавна людським суспільством правили шамани та жреці, які були потужними чаклунами. Той, хто володів магією – володів усім.

Магічні війни й досі відбуваються просто на наших очах. Але як їх зупинити? Чи у людства шанс на порятунок? Хто такий Махаріші та як звичайна медитація може змінити світ? Дивіться у відео!

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
"Людина сама по собі може бути великою цінністю", – Ольга Нємцева
"Людина сама по собі може бути великою цінністю", – Ольга Нємцева

Ведуча телеканалу 2+2 Ольга Нємцева у інтерв’ю журналістам Університету культури відкрила таємниці особистого життя та професійних успіхів.

Стала відома дата прем’єри серіалу Стоматолог
Стала відома дата прем’єри серіалу Стоматолог

У понеділок, 5 лютого, о 20:25 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра пригодницького детективу "Стоматолог" про сучасного, харизматичного, кмітливого власника стоматологічної клініки Дмитра Торопкого.

Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
23 01 2018
ДжеДАІ

Іржаві каркаси старих авто, що роками гниють у дворах, можуть бути смертельно небезпечними. Навіть після кількох смертей, українці не звертають увагу на автомотлох біля власних будинків.