13 09 2017

Проект Зомбі: вигадка чи реальна небезпека?

понеділок - п'ятниця
17
25

Загублений світ

Якщо людство опинилось під магічним прицілом, чи є у нього шанс на спасіння?

Вчені попереджають: людство у небезпеці. Та цього разу катастрофа станеться не через природні катаклізми. Глобальний проект «Зомбі», який готують світові носії чорної магії, має принести людству страждання та смерть та зробити з них слухняні інструменти.

Такі побоювання небезпідставні. Страх перед магією закладено у людській свідомості на генетичному рівні, бо ще здавна людським суспільством правили шамани та жреці, які були потужними чаклунами. Той, хто володів магією – володів усім.

Магічні війни й досі відбуваються просто на наших очах. Але як їх зупинити? Чи у людства шанс на порятунок? Хто такий Махаріші та як звичайна медитація може змінити світ? Дивіться у відео!

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Золото не вибачає
Золото не вибачає

Золото всесильне. Та не завжди сила золота діє не завжди на користь людині. Недарма один з наймудріших народів остерігався жовтого металу. Про який секрет золота хотіли нас попередити далекі пращури?

Жага золота
Жага золота

Останнім часом ріст цін на благородний метал не припиняється. Такий ажіотаж викликала несподівана новина: існуючих запасів золота може не вистачити...

Прокляття жовтого металу
Прокляття жовтого металу

Цей дорогоцінний метал здатний змінити долю людини та навіть цілого народу. Невже прокляття золота і справді існує?