Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Космічні дороги майбутнього

Вт-Пт
Загублений світ
Чи готове людство до колонізації інших планет та де на Землі вже існують маршрути для прибульців, розкаже Загублений світ на 2+2.

Кому не потрібні правила дорожнього руху, так це інопланетянам. Хоча міжпланетний рух про всяк випадок вже відкрився у Сполучених Штатах – там реально очікують на гостей з далеких зірок. Поки їх бачили одиниці, а от готові заробляти на них тисячі, тому і створили екскурсійний маршрут навколо легендарної секретної Зони 51 у пустелі Невада.

Одкровення Бойда Бушмана у 2014 році сколихнули Сполучені Штати. На відео, яке швидко розійшлося мережею, колишній науковець аерокосмічної компанії показував фото інопланетян і детально про них розповідав. За словами Бушмана, досліди над прибульцями проводились саме у Зоні 51 у пустелі посеред штату Невада.

А у 2017 журналісти знайшли звіт, що Пентагон виділив два десятки мільйонів доларів на дослідження НЛО.
У департаменті туризму штату заявили, що Невада – центр інопланетного руху, та видали путівник для гостей з інших галактик.

Великий обман: Місяця може не існувати?

Готується людство й до створення доріг на інших планетах. Новий етап колонізації космосу розпочався із успішний запуску космічного лоукосту ракети-носія Falcon Heavy.

Перші кораблі, обіцяє Ілон Маск, полетять на Марс у 2022. Це будуть космічні вантажівки із будматеріалами для майбутньої колонії. Ще за два роки полетять астронавти. 

Технології виживання на іншій планеті вже існують, запевняють у NASA. Понад 2000 людей вже висловили бажання стати першими колоністами.

Більше неймовірного у Загубленому світі на 2+2! 
Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Хто вони, жертви експериментів?
Хто вони, жертви експериментів?

Які жахіття відбуваються у лабораторіях та клініках просто з цікавості?

Глутамат натрію: шкідливо чи ні?
Глутамат натрію: шкідливо чи ні?

Нас обманюють виробники продуктів. Вони роблять їжу смачнішою, ніж вона є насправді. І часто ви дуже помиляєтеся, якщо думаєте, що їсте справжні продукти.

Як бачать світ тварини
Як бачать світ тварини

Зір та сприйняття кольорів різниться у тварин та людей. Собаки, наприклад, бачать світ у сірому спектрі. А от як бачать світ коні, риби та птахи? – розповідає Загублений Світ.