12 10 2017

Ілюзія безпеки

понеділок - п'ятниця
17
25

Загублений світ

Безпека у 21 столітті більше схожа на ілюзію. Правоохоронні органи не зацікавлені у захисті громадян, більше того, будь-хто може сам постраждати від правоохоронців.

Рівень злочинності в Україні зростає з кожним роком. Здається, правоохоронні органи не справляються зі своїми обов’язками. Більше того, часто найстрашнішими злочинцями виявляється саме служба, яка мала б захищати людей.

Більше мільйона українців постраждало за минулий рік від свавілля правоохоронців – і це тільки випадки, які отримали розголос. Але скільки таких злочинів скоєно насправді, залишається лише здогадуватися.

Вони вибивають зізнання, підкидають фальшиві докази, створюють ДТП, у яких гинуть люди, грабують та ґвалтують – зовсім безкарно. Вони лише створюють ілюзію безпеки, але щодня додають ще більше страху. Бо заляканим народом легше керувати.

Чому сучасне правосуддя більше схоже на каральний орган, який працює на замовлення та зовсім не дбає про справедливість? Хто зможе виправити недосконалість та слабкість правоохоронної системи? Правда, яку всі так хотіли почути у Загубленому світі на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Сліди велетнів в Україні
Сліди велетнів в Україні

Що пов’язує Стоунхендж та кам’яне село на Житомирщині?

Скільки грошей потрібно для щастя?
Скільки грошей потрібно для щастя?

Скільки потрібно коштів, аби почуватися щасливим, чи не у грошах щастя? Чому декого гроші люблять, а когось – ні?

Як приманити гроші?
Як приманити гроші?

Синдром жебрака ніколи не дозволить певним людям стати багатими. Як виявилося, схильність до багатства закладається генетично. Як зробити так, щоб гроші текли рікою?