Ілюзія безпеки

понеділок - п'ятниця
17
25
Загублений світ
Безпека у 21 столітті більше схожа на ілюзію. Правоохоронні органи не зацікавлені у захисті громадян, більше того, будь-хто може сам постраждати від правоохоронців.

Рівень злочинності в Україні зростає з кожним роком. Здається, правоохоронні органи не справляються зі своїми обов’язками. Більше того, часто найстрашнішими злочинцями виявляється саме служба, яка мала б захищати людей.

Більше мільйона українців постраждало за минулий рік від свавілля правоохоронців – і це тільки випадки, які отримали розголос. Але скільки таких злочинів скоєно насправді, залишається лише здогадуватися.

Вони вибивають зізнання, підкидають фальшиві докази, створюють ДТП, у яких гинуть люди, грабують та ґвалтують – зовсім безкарно. Вони лише створюють ілюзію безпеки, але щодня додають ще більше страху. Бо заляканим народом легше керувати.

Чому сучасне правосуддя більше схоже на каральний орган, який працює на замовлення та зовсім не дбає про справедливість? Хто зможе виправити недосконалість та слабкість правоохоронної системи? Правда, яку всі так хотіли почути у Загубленому світі на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Чому Олександр Усик не став футболістом?
Чому Олександр Усик не став футболістом?
13 12 2017

Український боксер розповів для #FootballHub, який спорт в Україні найкращий та чому вболіває за Динамо Київ.

Пожежу у Каліфорнії не побороли й досі
Пожежу у Каліфорнії не побороли й досі
13 12 2017
Спецкор

Вогонь спускається в долини, де його відчайдушно намагаються зупинити дев'ять тисяч вогнеборців.

У Києві презентували Кубки Ліги чемпіонів та логотипи фіналів турніру (ФОТО)
У Києві презентували Кубки Ліги чемпіонів та логотипи фіналів турніру (ФОТО)
13 12 2017

У НСК "Олімпійський" відбулася урочиста презентація логотипів фіналів Ліги чемпіонів УЄФА та кубків, за які найкращі команди Європи змагатимуться в травні в Україні.