Ілюзія безпеки

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Безпека у 21 столітті більше схожа на ілюзію. Правоохоронні органи не зацікавлені у захисті громадян, більше того, будь-хто може сам постраждати від правоохоронців.

Рівень злочинності в Україні зростає з кожним роком. Здається, правоохоронні органи не справляються зі своїми обов’язками. Більше того, часто найстрашнішими злочинцями виявляється саме служба, яка мала б захищати людей.

Більше мільйона українців постраждало за минулий рік від свавілля правоохоронців – і це тільки випадки, які отримали розголос. Але скільки таких злочинів скоєно насправді, залишається лише здогадуватися.

Вони вибивають зізнання, підкидають фальшиві докази, створюють ДТП, у яких гинуть люди, грабують та ґвалтують – зовсім безкарно. Вони лише створюють ілюзію безпеки, але щодня додають ще більше страху. Бо заляканим народом легше керувати.

Чому сучасне правосуддя більше схоже на каральний орган, який працює на замовлення та зовсім не дбає про справедливість? Хто зможе виправити недосконалість та слабкість правоохоронної системи? Правда, яку всі так хотіли почути у Загубленому світі на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Секс рятує психологічне та фізичне здоров'я людини
Секс рятує психологічне та фізичне здоров'я людини

Пригнічення сексуальних бажань призводить до хронічних хвороб, депресій, мігрені, зростання рівня агресії та розладу серцево-судинної системи.

Витончені маніпуляції секс-агенток
Витончені маніпуляції секс-агенток

Які методи маніпуляції використовують секс-розвідниці? Яким чином вони отримують будь-яку секретну інформацію?

Пенсіонер з Києва має ексклюзивну еротичну бібліотеку
Пенсіонер з Києва має ексклюзивну еротичну бібліотеку

Євген Роїк – колекціонер еротики. 86-річний пенсіонер має ексклюзивну еротичну бібліотеку та видає книги з історії еротики.