Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Ілюзія безпеки

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Безпека у 21 столітті більше схожа на ілюзію. Правоохоронні органи не зацікавлені у захисті громадян, більше того, будь-хто може сам постраждати від правоохоронців.

Рівень злочинності в Україні зростає з кожним роком. Здається, правоохоронні органи не справляються зі своїми обов’язками. Більше того, часто найстрашнішими злочинцями виявляється саме служба, яка мала б захищати людей.

Більше мільйона українців постраждало за минулий рік від свавілля правоохоронців – і це тільки випадки, які отримали розголос. Але скільки таких злочинів скоєно насправді, залишається лише здогадуватися.

Вони вибивають зізнання, підкидають фальшиві докази, створюють ДТП, у яких гинуть люди, грабують та ґвалтують – зовсім безкарно. Вони лише створюють ілюзію безпеки, але щодня додають ще більше страху. Бо заляканим народом легше керувати.

Чому сучасне правосуддя більше схоже на каральний орган, який працює на замовлення та зовсім не дбає про справедливість? Хто зможе виправити недосконалість та слабкість правоохоронної системи? Правда, яку всі так хотіли почути у Загубленому світі на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?
Зірвати джекпот: чому виграні мільйони руйнують долю?

Доки одні тяжко працюють і лише мріють про багатство, іншим гроші падають просто з неба. Чи приносять щастя несподівані кошти?

Норвезький музикант грає на інструментах з льоду
Норвезький музикант грає на інструментах з льоду

Крига, виявляється, може бути матеріалом для унікальних музичних інструментів. Із замерзлої води можна виготовити ксилофони та барабани.

Розбагатіти, не працюючи: у чому головний секрет шалених грошей
Розбагатіти, не працюючи: у чому головний секрет шалених грошей

Ми звикли думати, що багатії працюють більше, ніж інші люди, створюють новітні технології, генерують революційні ідеї і мають феноменальну інтуїцію, яка дозволяє успішно вкладати гроші. Та чи дійсно це так насправді?