Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Ілюзія безпеки

Вт-Пт
17
15
Загублений світ
Безпека у 21 столітті більше схожа на ілюзію. Правоохоронні органи не зацікавлені у захисті громадян, більше того, будь-хто може сам постраждати від правоохоронців.

Рівень злочинності в Україні зростає з кожним роком. Здається, правоохоронні органи не справляються зі своїми обов’язками. Більше того, часто найстрашнішими злочинцями виявляється саме служба, яка мала б захищати людей.

Більше мільйона українців постраждало за минулий рік від свавілля правоохоронців – і це тільки випадки, які отримали розголос. Але скільки таких злочинів скоєно насправді, залишається лише здогадуватися.

Вони вибивають зізнання, підкидають фальшиві докази, створюють ДТП, у яких гинуть люди, грабують та ґвалтують – зовсім безкарно. Вони лише створюють ілюзію безпеки, але щодня додають ще більше страху. Бо заляканим народом легше керувати.

Чому сучасне правосуддя більше схоже на каральний орган, який працює на замовлення та зовсім не дбає про справедливість? Хто зможе виправити недосконалість та слабкість правоохоронної системи? Правда, яку всі так хотіли почути у Загубленому світі на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Нанороботи врятують людство від раку
Нанороботи врятують людство від раку

Технології покликані допомогти людям побороти рак. Крихітні роботи, потрапляючи у кров'яну систему людини будуть прямувати до злоякісної пухлини та вбиватимуть її зсередини.

Скільки відчуттів має людина?
Скільки відчуттів має людина?

Насправді людський організм набагато складніший, ніж ми звикли думати. Лише органів чуття у нас не 5, а набагато більше. Скільки? – дивіться у Загубленому Світі.

Українські водяні монстри: вигадка чи факт
Українські водяні монстри: вигадка чи факт

Яких загадкових водяних мешканців можна зустріти в Україні? Знімальна група Загубленого світу на 2+2 вирушає у експедицію просто до лігва монстра!