13 09 2017

Хто хоче підсадити нас на голку азарту

понеділок - п'ятниця
17
25

Загублений світ

Все про пристрасть, яка робить жебраками мільйони людей на планеті.

Ігроманія стрімко захоплює світ. Люди втрачають інтерес до сірого життя без азарту та починають шукати яскраві емоції з іншого боку комп’ютеру чи грального автомату. Більша частина суспільства не вважає це проблемою, проте правда шокує. Відрізнити ігромана від звичайної людини неможливо, але механізм формування ігрової залежності такий самий, як у наркоманії. Люди стають не здатними самі звільнитися від залежності, яка перекреслює кар’єру та життя.

Хто хоче зробити залежним все людство? Чому ігрова залежність закладена в нас на генному рівні? Що змушує ігроманів віддавати останнє за більш ніж сумнівне задоволення? Гірку правду про жертв ігроманії дивіться у Загубленому світі на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Золото не вибачає
Золото не вибачає

Золото всесильне. Та не завжди сила золота діє не завжди на користь людині. Недарма один з наймудріших народів остерігався жовтого металу. Про який секрет золота хотіли нас попередити далекі пращури?

Жага золота
Жага золота

Останнім часом ріст цін на благородний метал не припиняється. Такий ажіотаж викликала несподівана новина: існуючих запасів золота може не вистачити...

Прокляття жовтого металу
Прокляття жовтого металу

Цей дорогоцінний метал здатний змінити долю людини та навіть цілого народу. Невже прокляття золота і справді існує?