Хто хоче підсадити нас на голку азарту

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Все про пристрасть, яка робить жебраками мільйони людей на планеті.

Ігроманія стрімко захоплює світ. Люди втрачають інтерес до сірого життя без азарту та починають шукати яскраві емоції з іншого боку комп’ютеру чи грального автомату. Більша частина суспільства не вважає це проблемою, проте правда шокує. Відрізнити ігромана від звичайної людини неможливо, але механізм формування ігрової залежності такий самий, як у наркоманії. Люди стають не здатними самі звільнитися від залежності, яка перекреслює кар’єру та життя.

Хто хоче зробити залежним все людство? Чому ігрова залежність закладена в нас на генному рівні? Що змушує ігроманів віддавати останнє за більш ніж сумнівне задоволення? Гірку правду про жертв ігроманії дивіться у Загубленому світі на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
ГМО тварини шокують світ
ГМО тварини шокують світ

Коти, що світяться, кози з геном павука, кури без пір'я – ці модифіковані тварини створені руками учених.

Українські весільні традиції: дотримуватися чи ні?
Українські весільні традиції: дотримуватися чи ні?

Сьогодні рідко де збереглися справжні весільні традиції українського народу. Який український обряд є найсакральнішим? Та чому спеціалісти застерігають від бездумного наслідування традицій?

Найбільша родина світу: як 192 людини живуть під одним дахом?
Найбільша родина світу: як 192 людини живуть під одним дахом?

Ви собі можете уявити родину, у якій 192 людини? Мешканець Індії Зіона Чана має 39 дружин. Вони разом з дітьми та онуками мешкають під одним дахом. Читайте приголомшливу історію найбільшої родини світу у матеріалі.