ГМО тварини шокують світ

вівторок - п'ятниця
17
15
Загублений світ
Коти, що світяться, кози з геном павука, кури без пір'я – ці модифіковані тварини створені руками учених.

Деякі із цих генно-модифікованих тварин дарують надію людству вилікувати смертельні хвороби, а деякі – справжні монументи людської жадібності. Якщо раніше тварини-мутанти одразу ж помирали, то зараз проживають доволі довге життя.

  • Білий тигр Кенні

У всіх зоопарках світу нараховується не більше 130 білих тигрів. Їхній незвичайний окрас та блакитні очі – результат схрещування тварин-близьких родичів. Саме через це генні мутації у них дедалі посилюються. Один із прикладів – тигр Кенні. Він – єдиний у світі розумово-відсталий тигр. Його деформована мордочка стала символом безконтрольного схрещування тварин у індустрії екзотичних улюбленців.

  • Коти, що світяться

Ці пухнастики були виведені у лабораторних умовах, аби шукати ліки від ВІЛ. У їх ДНК вчені додали ген Макак-резус, який захищає від вірусу імунодефіциту, а також ген медузи, аби підсвітити те, що відбувається у тканинах. Вчені вважають, що результати досліджень допоможуть і котам, і людям, адже наші ДНК однакові на 90%.

  • Кози з геном павука 

Ціле стадо таких кіз-феноменів живе у Юті. Від звичайнісіньких кіз їх відрізняє те, що окрім молока, вони дають шовк. Після введення гену павука-златопряда у ембріон кози, генетикам вдалося створити тварину, яка виробляє шовку більше, ніж сам павук. В одному літрі молока такої кози до 16 кілометрів шовкової нитки.

  • Дамаські шамі


Цю породу кіз обожнюють заводчики Кіпру, Палестини та Сирії. Колір шамі, вип’ячена щелепа та тридцятисантиметрові вуха там вважаються не абиякою красою. Серед шамі навіть проводять конкурси краси.

  • Курка без пір’я

Ця порода з’явилася у погоні за екологічністю. За словами вчених Ізраїльського агрономічного інституту, такі курки потребують значно менше енергії для вирощування, адже охолоджувати ферми не потрібно. У модефікованої породи відразу ж з’явилися супротивники. Мовляв, відсутність пір’я створює птахам незручності при спарюванні.

  • Бельгійська голуба корова

Ці корови виглядають так, ніби харчуються лише стероїдами. Не дивлячись на моторошний вигляд, бельгійська голуба вважається найперспективнішою породою корів для вирощування. Дорослий бик може важити понад тону, а у м’ясі майже немає жиру. Усе завдяки гену, який дозволяє м’язам корови рости без обмежень.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Українські весільні традиції: дотримуватися чи ні?
Українські весільні традиції: дотримуватися чи ні?

Сьогодні рідко де збереглися справжні весільні традиції українського народу. Який український обряд є найсакральнішим? Та чому спеціалісти застерігають від бездумного наслідування традицій?

Найбільша родина світу: як 192 людини живуть під одним дахом?
Найбільша родина світу: як 192 людини живуть під одним дахом?

Ви собі можете уявити родину, у якій 192 людини? Мешканець Індії Зіона Чана має 39 дружин. Вони разом з дітьми та онуками мешкають під одним дахом. Читайте приголомшливу історію найбільшої родини світу у матеріалі.

Топ організмів, які не старіють
Топ організмів, які не старіють

Довге життя без старіння – мрія кожної людини. Загублений Світ підготував добірку неймовірних видів організмів, які здатні завжди лишатися молодими.