Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
ГМО тварини шокують світ 2018-05-16

ГМО тварини шокують світ

Вт-Пт
17
15
Загублений світ
Коти, що світяться, кози з геном павука, кури без пір'я – ці модифіковані тварини створені руками учених.

Деякі із цих генно-модифікованих тварин дарують надію людству вилікувати смертельні хвороби, а деякі – справжні монументи людської жадібності. Якщо раніше тварини-мутанти одразу ж помирали, то зараз проживають доволі довге життя.

  • Білий тигр Кенні

У всіх зоопарках світу нараховується не більше 130 білих тигрів. Їхній незвичайний окрас та блакитні очі – результат схрещування тварин-близьких родичів. Саме через це генні мутації у них дедалі посилюються. Один із прикладів – тигр Кенні. Він – єдиний у світі розумово-відсталий тигр. Його деформована мордочка стала символом безконтрольного схрещування тварин у індустрії екзотичних улюбленців.

  • Коти, що світяться

Ці пухнастики були виведені у лабораторних умовах, аби шукати ліки від ВІЛ. У їх ДНК вчені додали ген Макак-резус, який захищає від вірусу імунодефіциту, а також ген медузи, аби підсвітити те, що відбувається у тканинах. Вчені вважають, що результати досліджень допоможуть і котам, і людям, адже наші ДНК однакові на 90%.

  • Кози з геном павука 

Ціле стадо таких кіз-феноменів живе у Юті. Від звичайнісіньких кіз їх відрізняє те, що окрім молока, вони дають шовк. Після введення гену павука-златопряда у ембріон кози, генетикам вдалося створити тварину, яка виробляє шовку більше, ніж сам павук. В одному літрі молока такої кози до 16 кілометрів шовкової нитки.

  • Дамаські шамі


Цю породу кіз обожнюють заводчики Кіпру, Палестини та Сирії. Колір шамі, вип’ячена щелепа та тридцятисантиметрові вуха там вважаються не абиякою красою. Серед шамі навіть проводять конкурси краси.

  • Курка без пір’я

Ця порода з’явилася у погоні за екологічністю. За словами вчених Ізраїльського агрономічного інституту, такі курки потребують значно менше енергії для вирощування, адже охолоджувати ферми не потрібно. У модефікованої породи відразу ж з’явилися супротивники. Мовляв, відсутність пір’я створює птахам незручності при спарюванні.

  • Бельгійська голуба корова

Ці корови виглядають так, ніби харчуються лише стероїдами. Не дивлячись на моторошний вигляд, бельгійська голуба вважається найперспективнішою породою корів для вирощування. Дорослий бик може важити понад тону, а у м’ясі майже немає жиру. Усе завдяки гену, який дозволяє м’язам корови рости без обмежень.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Як винайшли галюциноген ЛСД
Як винайшли галюциноген ЛСД

Уперше ЛСД було синтезовано у 1943 році швейцарським хіміком Альбертом Гофманом. Винахідник випадково дізнався про галюциногенні властивості його препарату. Як? – розповідає Загублений Світ.

Штучний – значить, кращий: як рятують людей штучні органи
Штучний – значить, кращий: як рятують людей штучні органи

Що принесе людству революція у сфері трансплантології та коли на неї чекати?

Страви, що з'явилися випадково
Страви, що з'явилися випадково

Пиріжки із родзинками, салат Цезар та навіть Київський торт – кулінарні смаколики, які з'явилися завдяки випадковості.

Віагра – ліки від хвороб серця
Віагра – ліки від хвороб серця

Відомий препарат для чоловіків вчені винайшли, розробляючи ліки від хвороб серця. А от ерекція – це побічний ефект препарату.

Привиди України та де їх шукати
Привиди України та де їх шукати

Команда Загубленого світу на 2+2 відправиться у подорож до тих місць, де не раз фіксували аномальні явища, а привиди тероризують людей, та з’ясує справжні причини трагедій.

Як на дорогах світу борються зі зменшенням аварійності
Як на дорогах світу борються зі зменшенням аварійності

Дивіться, на що доводиться йти заради безпеки на дорогах світу!