Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
ГМО тварини шокують світ 2018-05-16

ГМО тварини шокують світ

Вт-Пт
17
15
Загублений світ
Коти, що світяться, кози з геном павука, кури без пір'я – ці модифіковані тварини створені руками учених.

Деякі із цих генно-модифікованих тварин дарують надію людству вилікувати смертельні хвороби, а деякі – справжні монументи людської жадібності. Якщо раніше тварини-мутанти одразу ж помирали, то зараз проживають доволі довге життя.

  • Білий тигр Кенні

У всіх зоопарках світу нараховується не більше 130 білих тигрів. Їхній незвичайний окрас та блакитні очі – результат схрещування тварин-близьких родичів. Саме через це генні мутації у них дедалі посилюються. Один із прикладів – тигр Кенні. Він – єдиний у світі розумово-відсталий тигр. Його деформована мордочка стала символом безконтрольного схрещування тварин у індустрії екзотичних улюбленців.

  • Коти, що світяться

Ці пухнастики були виведені у лабораторних умовах, аби шукати ліки від ВІЛ. У їх ДНК вчені додали ген Макак-резус, який захищає від вірусу імунодефіциту, а також ген медузи, аби підсвітити те, що відбувається у тканинах. Вчені вважають, що результати досліджень допоможуть і котам, і людям, адже наші ДНК однакові на 90%.

  • Кози з геном павука 

Ціле стадо таких кіз-феноменів живе у Юті. Від звичайнісіньких кіз їх відрізняє те, що окрім молока, вони дають шовк. Після введення гену павука-златопряда у ембріон кози, генетикам вдалося створити тварину, яка виробляє шовку більше, ніж сам павук. В одному літрі молока такої кози до 16 кілометрів шовкової нитки.

  • Дамаські шамі


Цю породу кіз обожнюють заводчики Кіпру, Палестини та Сирії. Колір шамі, вип’ячена щелепа та тридцятисантиметрові вуха там вважаються не абиякою красою. Серед шамі навіть проводять конкурси краси.

  • Курка без пір’я

Ця порода з’явилася у погоні за екологічністю. За словами вчених Ізраїльського агрономічного інституту, такі курки потребують значно менше енергії для вирощування, адже охолоджувати ферми не потрібно. У модефікованої породи відразу ж з’явилися супротивники. Мовляв, відсутність пір’я створює птахам незручності при спарюванні.

  • Бельгійська голуба корова

Ці корови виглядають так, ніби харчуються лише стероїдами. Не дивлячись на моторошний вигляд, бельгійська голуба вважається найперспективнішою породою корів для вирощування. Дорослий бик може важити понад тону, а у м’ясі майже немає жиру. Усе завдяки гену, який дозволяє м’язам корови рости без обмежень.

Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...
Останні новини
Майстер-клас з ліплення сніговиків від Геннадія Попенка
Майстер-клас з ліплення сніговиків від Геннадія Попенка

Ведучий "Загубленого Світу" у інтерв’ю виданню "Телескоп" відкрив сімейні секрети ліплення сніговиків та розповів як не захворіти після активного відпочинку взимку.

Валерій Сараула прогнозує, ким буде наступний Президент України
Валерій Сараула прогнозує, ким буде наступний Президент України

Експеримент під час лайв-інтерв’ю сайту 2+2. Валерій Сараула спробував визначити ім’я наступного Президента України (і ще 9 ключових персоналій), покладаючись на інтуїцію.

Онлайн-конференція з Валерієм Сараулою
Онлайн-конференція з Валерієм Сараулою

Ведучий програми "Загублений світ" відповідає на питання шанувальників.

Валерій Сараула відповість на питання шанувальників
Валерій Сараула відповість на питання шанувальників

Ведучий програми "Загублений Світ" Валерій Сараула відповість на питання шанувальників під час онлайн-конференції 7 грудня о 19.00

Реальні закони, які вас здивують
Реальні закони, які вас здивують

Заборона підборів, поцілунків, заборона кидатися крокодилами – у світі існує безліч дивакуватих законів. Добірка від Загубленого Світу вас точно здивує та розсмішить.

"Насамперед, я телеведучий. Але без акторства і без музики я себе не бачу", – Валерій Сараула
"Насамперед, я телеведучий. Але без акторства і без музики я себе не бачу", – Валерій Сараула

Вже рік в ефірі телеканалу 2+2 виходить інформаційно-розважальний проект «Загублений світ», одним з ведучих якого є відомий український шоумен, актор і співак Валерій Сараула.