21 03 2017

Даніель Корм'є: "Мені подобається Ентоні Джонсон, але він не зможе мене перемогти"

щоп'ятниці
23
00

UFC

Даніель Корм'є: "Мені подобається Ентоні Джонсон, але він не зможе мене перемогти"
На початку квітня на всіх шанувальників змішаних єдиноборствчекає битва двох зірок напівважкого дивізіону. У Октагоні зійдуться діючий чемпіон UFC у напівважкій вазі Даніель Корм'є та відомий американський боєць ММА Ентоні Джонсон.

Перша зустріч бійців завершилась програшом Ентоні Джонсона вже у третьому раунді. Даніель Корм'є заявив, що має намір завдати супернику поразки і цього разу. Фанати ММА наразі висловлюють сумніви щодо перемоги Корм'є у поєдинку з Джонсоном, але сам боєць не має нічого проти такого стану речей.

"Я люблю сумніви. Мені подобається, коли у мені сумніваються, – пояснює чемпіон UFC для  BJ Penn. – Мій гарний приятель Джон Анік (Джон Анік – американський коментатор змішаних бойових мистецтв, працює на UFC. – Прим.ред.) – великий любитель парі. Тому кожного разу, коли ми з Ентоні повинні битися, виникає багато парі. Схоже на те, що люди не знають, що таке бій між Даніелем Корм'є та Ентоні Джонсоном, коли насправді дуже легко це зрозуміти. Але усі, здається, ставлять під сумнів те, що я можу перемогти цю людину. Мені подобається Ентоні Джонсон. Я гадаю, що він хороший хлопець, він джентльмен, він завжди добрий, завжди дружелюбний. Але з точки зору конкурентоспроможності, він не зможе мене перемогти. Є різниця у стилях тренування та боротьби моєї та його команди. Якщо людина не створена для цього, вона просто до цього не створена".

Дивіться турнір UFC 210 з головним боєм вечора Даніель Корм'є - Ентоні Джонсон на каналі 2+2 вже 9 квітня наживо. У поєдинку в середній вазі зійдуться Кріс Вайдман та Гегард Мусасі.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
15 вересня на 2+2 чемпіонський бій Кейна Веласкеса та Жуніора дос Сантоса
15 вересня на 2+2 чемпіонський бій Кейна Веласкеса та Жуніора дос Сантоса

15 вересня о 22:50 на 2+2 відбудеться показ видовищного поєдинку за чемпіонський пояс одного з кращих бійців важкого дивізіону Кейна Веласкеса та претендента Жуніора дос Сантоса.

На 2+2 вечір UFC Fight Night 116 наживо
На 2+2 вечір UFC Fight Night 116 наживо

17 вересня телеканал 2+2 покаже видовищний вечір змішаних єдиноборств UFC Fight Night 116, у рамках якого зустрінуться Люк Рокхолд та Девід Бренч.

На 2+2 титульний бій Аманди Нуньєс та Валентини Шевченко
На 2+2 титульний бій Аманди Нуньєс та Валентини Шевченко

10 вересня о 23:15 глядачі 2+2 разом з шанувальниками змішаних єдиноборств по всьому світу зможуть побачити турнір UFC 215. У Восьмикутнику матч-реванш проведуть чинна чемпіонка UFC Аманда Нуньєс та головна претендентка Валентина Шевченко.