Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
06 00
Мультфільми
Мультфільм
08 00
Загублений світ Загублений світ
Загублений світ
Програма

Інформаційно-розважальний проект телеканалу 2+2, що знайомить глядачів з небезпечним, шокуючим, невідомим досі світом. В об’єктиві журналістів – природні катастрофи, моторошні явища, сенсаційні знахідки, грандіозні афери та неймовірні події, що змінювали перебіг історії.

13 00
Х/ф Втрачений скарб
Фільм

Після запобігання спроби пограбування музею в руках поліції опиняється древня картина із загадковою схемою, сенс якої доручено встановити детективові Карлу Макбрайду. Брайан, його геніальний брат, забирає карту і незабаром з'ясовує, що це не що інше, як шлях до скарбів, захованих легендарним Колумбом. Але за ними полює могутній гангстер Артерра, який викрадає Карла. Тепер Брайану доведеться врятувати брата і знайти заховані скарби.

14 50
Х/ф Загадки Сфінкса
Фільм

Керін Перрі вважала свого батька тихим домосідом, поки їй не стали відомі обставини загибелі її діда. Його смерть виявилася нерозривно пов'язано з міфічною істотою, що зберігає давні секрети Єгипту - Сфінксом. Озброївшись усім необхідним, Керін з батьком відправляються в Каїр, щоб розшифрувати сім смертельних загадок Сфінкса.

16 40
Х/ф Земля, забута часом
Фільм

Дві пари молодят під час круїзу потрапляють на таємничий острів, який існує в межах Бермудського трикутника. Тут їм доведеться боротися з динозаврами і доісторичними ссавцями.

18 15
Х/ф Люта планета
Фільм

Група вчених створила пристрій, який дозволяє побачити паралельні всесвіти. Але під час експерименту машина дає збій і переміщує групу в світ лютих монстрів. Щоб вижити і повернутися додому, мандрівники повинні використовувати всю свою винахідливість...

20 05
Х/ф Хижаки
Фільм

Космічні мисливці Хижаки, вражені талантами душогуба Ройса, викрадають його і доставляють на свою планету, де висаджують посеред джунглів. Незабаром герой дізнається, що він такий не один. Найнебезпечніші злочинці світу стають жертвами безжалісних убивць.

22 05
Х/ф Чужі проти Хижака-2
Фільм

Наші дні. В Антарктиду вирушила група вчених, для пошуку колиски стародавньої цивілізації. Під брилою льоду вчені виявляють піраміди. У цих побудовах були знайдені людські останки і сліди життєдіяльності представників неземної цивілізації. Виявляється, вчені розкопали місце полювання хижаків, які знищують чужих.

04 35
Цілком таємно-2016 Цілком таємно-2016
Цілком таємно-2016
Програма

Кожен випуск Цілком таємно – це документальний телефільм, присвячений одній резонансній темі, деталі якої або ретельно приховуються від громадян України, або про них просто не прийнято говорити вголос.

Останні новини

Футболіст Олександр Зінченко одружиться зі спортивною журналісткою
Який насправді вигляд мали відомі історичні постаті (фото)
Який насправді вигляд мали відомі історичні постаті (фото)

Поглянь на їхнє істинне обличчя…

«Я хлопець нахабний»: Ерік Абрамович про те, як отримав роль у детективі
«Я хлопець нахабний»: Ерік Абрамович про те, як отримав роль у детективі

Інтерв’ю з головним героєм серіалу «Брати по крові».

Батько та син надрукували на 3D-принтері робоче Lamborgini
Предок птахів і рептилій: В Австралії виявили рештки «Залізного дракона»
Предок птахів і рептилій: В Австралії виявили рештки «Залізного дракона»

Розмах його крил становив близько 15 метрів.

Небезпечна «золота пора»: Як їздити восени, щоб не потрапити в аварію
Читати більше